Rašyti komentarą...
Va Siugzdiniene privire koses , o Jakstas nenori ar negali issrebti?
Kokia kokybe,jokios atsokoybes,ildiausios atostogos,narkotikai,net alch.gerimai liejasi laisvai,anarchija mokyklose.O nori prezidentinio atlygio,tegul dirbti pradeda
Naujas valdžios klapčiukas pasakė: mums nusispjaut į jūsų nuomonę ir baimes, įgūdžių programa privaloma ir bus diegiama pilna apimtim. Tai dar kartą įrodo, kad šitiems mes ir mūsų vaikai- nerūpi. Švietimo ministeris Jakštas.
Algimantas Rusteika
6 d. ·
Kaip išsisukinėja "gyvenimo įgūdžių " programos rengėja, Lino Slušnio žmona Daiva.
ĮDOMI DETALĖ - VŠĮ Ugdymo meistrai vykdomi mokytojų rengimo "gyvenimo įgūdžių" programai kursai nebus pripažįstami po šio dalyko išviešinimo, teks mokytis dar kartą.
Dar vienas saviškių VŠĮ bizniukas sužlugo...
Valdas Vasiliauskas
2018 m. Rugsėjis 5 d. ·
LAIŠKAS NE MAN:logikos klaida
Tik šiandien prisiverčiau perskaityti Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų(TS- LKD) partijos pirmininko Gabrieliaus Labdsbergio laišką, nes labai ilgas, blankaus stiliaus, nė vienos naujesnės ar bent įdomesnės minties, kaip ir įprasta Lietuvos politikų tekstams. Be to- LAIŠKAS NE MAN.
Tačiau atsiliepti į LAIŠKĄ NE MAN privertė jo logikos klaida: G.Landsbergis tvirtina , kad TS-LKD yra Sąjūdžio misijos tęsėja, kitaip tariant, Sąjūdis priklauso vienai partijai. Pirmiausia- Sąjūdis buvo nepartinis , suvienijantis įvairiausių pažiūrų žmones , taip pat partinius ir nepartinius. Antra,galima pamanyti, kad visi sąjūdiečiai tapo konservatoriais. Bet kur dėti Romualdą Ozolą, Aloyzą Sakalą, Bronių Genzelį , Zigmą Vaišvilą ir kitus Sąjūdžio vėliavnešius?
Ypač šventvagiškai skamba konservatorių lyderio pretenzija į Sąjūdžio misiją LAIŠKE NE MAN giriantis prisidėjus prie urėdijų reformos. Vienas iš Sąjūdžio šviesulių, šią vasarą mus palikęs, pirmasis nepriklausomybę atgavusios Lietuvos Miškų ministras profesorius Vaidotas Antanaitis, atkūręs smetoninės Lietuvos pasididžiavimą – urėdijas, jų sunaikinimą laikė Sąjūdžio ir Lietuvos išdavyste, todėl inicijavo „Sąjūdį už Lietuvos miškus“. Ar ne tokia pati Sąjūdžio ir Lietuvos išdavystė buvo konservatorių su liberalais palaidota Meilės Lukšienės tautinės mokyklos idėja, ant kurios kapo paskutinį akmenį užritino liūdnai pagarsėję mokinių krepšeliai?
Man atrodo, Sąjūdžio misiją šiandien tęsia tokie sąjūdiečiai kaip Vytautas Radžvilas, Arvydas Juozaitis, kurie liko ištikimi savo ir mūsų visų jaunystės – Sąjūdžio – idealams.
''Jakštas pasiaiškino dėl vėluojančių vadovėlių atnaujintu turiniu: negalėjome to išvengti''

Cha, ar kas girdejot dar kvailesniu pasiaiskinimu? Na, nebent kai kreivas ozynas buldozeriu stume elektros ukio "liberalizavima'', tsakant, iteisino vogima istytimiskai...

Skamba pasiaiskinimas mazdaug, kaip kokio neigalaus paaiskinimas, - kodel jis issidilgino uzpakali,
- ''UZMIRSAU KELNES UZSIMAUTI"!!!!!


--Успех – это способность шагать от одной неудачи к другой, не теряя энтузиазма...
- Landsdergija zengia senai, ano VL pramintu USSR keliu,
--- i griuti!
Svarstymai, uzsakomuju "ekspertu", "specialistu"...- pasidomekit trumpa dabartines LR istorija, Dinastijos marionetes valdzioje,
--- LR ir jos pilieciai ritasi i ES dugna.
- VISOSE srityse ir valstybes islikimo pamatinese strukturose, - svietime, medicinoje, keliuose, gelezinkelyje, uoste,misku naikinime, LR saugume, VMI, VRM, KAMe...
- vien ozio broilerio idiotiskas kudakavimas, - minus 2-3 MILIJARDU is LR biudzeto ir minus 4-5 tukstanciai sunaikintu darbo vietu, ka cia raso apie PC tai tik aisbergo virsunele.
O kada buvo kitaip? -kai tik si antivalstybine - teroristine organizacija isitaisydavo prie lovio?(LRS 2006m.)
O gal kas mane, kad trecia karta uzlipus ant to pacio greblio, - jis nesmogs vel i tas tuscias rinkeju makaules?
Betgi vieną kartą padarykite tvarką švietime Nustatykit etato ribas ir mokėkit už jį kad galima iš jo pragyventi. O dabar nesuprasi kas tas etatas. Vieni dirba 0,75 etato, kiti 2 etatais, o valdininkai skaičiuoja atlyginimų vidurkį. O iš tiesų darbas dviem etatais yra fikcija. Tikrai mokytojas nepajėgus atlikti visų jam priklausančių darbų Tą pasakė jaunas ir talentingas mokytojas pavasarį atsisakęs mokytojo darbo. Aišku imituojančių darbą yra ir bus jei tą leis mokyklų administracijos savo rato žmonėms.
Su mokytojais tegul kalba Šiugždinienė nes tai jos projektai ir privataus ugdymo skatinimas.Privatus pinigus semia iš biudžeto bet neigalių vaikų neima .Kažkodėl integruoti, socializuoti visus neadekvačiai privalo tik valstybinės, nes elito vaikams nemalonu bus.O ir kodėl lytinius santykius paruošia LGBT o ne gydytojai?Medikai ir pamokas turi vesti o ne NVO ideologai. Ir kada mokytojai sau leis praregėti patyčias narkotikus mokykloje nes toks visuotinis apakintas dėl rodiklių rodo degradaciją.Gal rodiklius pats laikas keisti ir mokėti daugiau matantiems o ne ignoruojantiems.Skaitomiausios naujienos
Į viršų