Rašyti komentarą...
Tvarka turi buti visur,darbe taip pat.
Tvarka turi buti visur,darbe taip pat.
Ateina pavelave, uz pusvalandzio kavute, po to pietus, vel kavute ir darbo pabaiga. Tai kur mobingas. O jei nenori dirbti, vaidini darba, tycia dirbi letai, tai virsininkas ir mobinguos. Ir teisingai. Nevykeliai ir apsimeteliai niekur nereikalingi.
Tokie Stankūnai tarybmečiu triedė skystu dvoku už komunistinį rojų.
Dirbu pardavėju baldų centre. Per visą dieną VALKIOJASI gaujos "klientų - pažiūrėtojų" ir NIEKO NEPERKA. Ko jie tada ateina į parduotuvę ?? O gal čia pardavėjų mobingas?
tvarkelė,dirbti nebe nori niekas,visur bus mobingas,jei viršininkas tik paprašys pasiaiškinimo,o seimūnės vis naujus įstatymus kurs,prieš normalius žmones.
Vieniems darbuotojams galima veluoti ir del to nieko nesako, o prie kitu kabinejasi. Is darbo kur reikia su reikalais nuvaryt pretenzijos, o kitus isleidzia i visokius teatrus be problemu. Darbo kruvis vieniem minimalus, kad neatrodytu kad nieko nedirba, o kitiems dirbt reikia viska. Va jums ir mobingas.
Didžiausias MOBINGAS- jei darbe dar ir dirbti reikalauja. kur tai matyta?
@Pranas Morkūnas Verlse patys dirbkit už minimumą
Labai papuliarus žodis tarp tinginių ir visokio plauko žmonių. Vienas iš ryškiausių mobingo formų tai yra daktarų mobingas pacientams,kurie laiku negali patekti pas specialistus,iš priimamojos sunkūs ligoniai grąžinami į poliklinikas ar į namus. Antra kategorija tarp pačių medikų,kai nenori atlikti darb,pradeda šauktis ,kad mobingas.

@Nuomonė daktarų,bet Dulkio,į ligonines guldyti vyresnių žmonių nebe galima,tad visi veržiasi pas specialistus,specialistų per mažai.
Prisigrobęs darbdavys - prichvatizatotrius turi kaip išsipirkti ,laimi teismuose prieš neturtingas ir valstybės neremiamas kaip partijas profsąjungas. Ką kalbėti apie eilinį,teisės neišmanantį , darbuotoją...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų