Rašyti komentarą...
Issidirbineja,apiplesineja zmones,tyciojasi ,o tiem gerai. Sedi su veliavom ir 3 sirupais ir dar rekia kaip jais rupinasi.
Koki tiekeja dar.Pas mane jau senai tiekia ekektra ir eikit jus nx su savo tiekejais..
Svogriu klanai plėšia valstybę vidury baltos dienos
Ant bi...iu maciau ta kompensacija,liansbergio šaika ir suknista Labasranija!
Nu viskas juk daroma dirbtinai viska juk reikia sugriauti juk musu valdziuke parsidavele amerikonams o zmones galvoja kad amerika nori tik gero nu cia zmoniu naivumas!!
@Nj Taigi zmones idiotai. Viskuo tiki kas juos pacius naikina. Nesuprato per 2 metus siuos,tai jau zluge.
KAGI MUSU DURNIU VYRIAUSYBE PAKELDAMA KAINAS NUTARE PAMALINONINTI TARPININKUS,O I ZMONES JUK JAI NUSISPIAUTI
Tai valdantieji sakė Amerika prieš pigių dujų neturesim kur dėt. Tai kur tos dujos tik mokate pliurpti ant kaimynų ateis žiema ką darysite? Infliacija virs18 procentų visiška duobė.
Kreivys pamirso pasakyti,kad kompensuos vagims,kur visokiose ministerijose ir tt ,ubagams,ir gaunantiems iš Sodros pašalpas suda kompensuos,kas neaišku,taip pat tiems,kurie išlaiko nedirbancius tėvus,ne dėl jų noro,o todėl,kad darbdaviams ligotų ir su judėjimo ribojimais nereikalingi,o bankininkams,visokiems tarybų nariams ,ministrams už ačiū ,kitų sąskaita ,kas neaišku, kalejminiams ,pasalpiniams,kurie po 5 metus ,10 nedirba,jiems visada viskas už ačiū ,beje migrantai ir pabėgėliai ir įsitvirtinę ukrainiečiai verslininkai Lietuvoje irgi už ačiū viską gauna,( ubagai ukrainiečiai galvas savo šalyje paguldė,nes be pinigų nesugebėjo išvažiuoti,ir jų ten vietiniai verslininkai ,suda jiems padėjo) vietiniams ubagams taip savivaldybės į šikna su Sodra nelenda,nes nieko jau 30 metu nepriklauso,
Nieko baisaus,kad mokesime daugiau,nes mes mokame uz tai,kad nereikia apkasuose sedet.Uz mus sedi ukrainiecai ir uz visa europa kovoja ukrainieciai.Todel cia ne pinigai svarbiausia,svarbiausia rusija uzspaust,ir nepirkt nieko,nei is ju,nei is batkos.
@Egidas Prie ko čia ukraina. Mes mokėsime sabiems aferistams, visokio plauko peroardavinėtojams. Visas šis reikalas, tai šimonytės nusikaltimas prieš valstybę.
@Egidas Tu debilas? Ar šeip iš prigimties idiotas?
Didžiausia infliacija Europoje . Gėda
Į viršų