Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Laurinavičiui greit balti arkliai vaidensis - PILNA UŽSIENIO STRAIPSNIŲ, PROFESORIŲ, DAKTARŲ PASISAKYMŲ, NET PAČIŲ GAMINTOJŲ STRAIPSNIAI ĮDĖTI. Prie ko čia rusija? Jo kartais nepuola naktimis rusiški košmarai ? Labai panašu, kad vankos laurinavičius bijo, jei taip jį kasdien puola....
Estijoje pagavo Rusijos ambasados darbuotojus už kyšį besiskiepijančius su Pfizer. O kodėl ne su Sputnik? Va čia ir baigiasi rusų patriotizmas - nenori nei Sputnik, nei automobilių Lada, nei rusiškų kompiuterių, telefonų, drabužių, parfumerijos. Tais momentais ir jankiai, ir sorošai mieli.
@Parsidavėliai
O as manau, kad patys geriausi yra lietuviski kompiuteriai, lietuviskos masinos, lietuviskos vakcinos ir visa kita, kas lietuviska.
Nu tai paskelbkit kara rusijai ir ji issigas ir pasduos ir paskiepisit astra z
@Algis
ar bent pats įkerti ką čia tokio gudraus rezgei?
TEGU TIE BURLIOKEJAI SKRENDA I MENULI SU TUO SAVO SPUTNIKU VISVIEN TAI HIBRIDAS IS KITU NUKOPIJUOTU VAKINU CIA JU PATIRTIS ANT TO
@LUKAS
Moli tu, išmok bent parašyt be gramatinių klaidų "vakinu" tu!!! Nesurezgi net žodį vakcina teisingai parašyt, ir jau "pasaulio bamba dediesi!!!
Viskas buvo aišku, kad prasmirdusi Maskva kiš savo vakcina visiems. Patys rusai ieško vakarietiškų vakcinų ir bijo šito rusiško nuodo "s-Putnik". Pats gaidys putinas nesiskiepija ja!
@Antanas
O Sveicarija is vis atsisake AstrosZenekos.
uzdetas, jo teisybe, karas yra karas
Jėzaus, Laurinaviciau! Ir tau jau vaidenasi tas kremlius. Gal nematęs tu jo? Cia nereikia jokios propagandos, pasiskiepijusieji jaučia padarinius.. Ir nereikia cia kažko kaltint.Turetu but pačiam gera..
Iš pat pradžių sakiau ,kad rusai įnešė dezinformacija.Ir akurat.Intuicija nepagavo ir ne pirmą kartą .Praeitą sekmadienį per laidą "Savaitę"aiškiai parodė kaip Putinas šmeiže ASTRA ZENEKA.Ta jau žinojau anksčiau ,per kažkokia laidą rodė.Lygtai buvo parodyta per kažkoki rusų kanalą.
@Viktorija
Nu ponia esat viena is tu, kuriems rusai visur vaidenasi. O kad nesugebat atsirink propogandinei informacijoj irgi akivaizdu. Kazkaip su pfizer problemu nebuvo. O su astra zeneca tai vieni nesusipratimai, tai nezinojo kuriai amziaus grupei naudot, tai pavienes valstybes stabde atskirai jos naudojima. Norvegai lyg siol jos naudojimo neatnaujino. Sveicarija atsisake jos apskritai.
@Viktorijai
O tamstai niekas nesivaidena trūbadūrubplušant?
Šveicarija NE ATSISAKĖ JOS APSKRITAI, o pranešė, kad apie Astra Zeneką dar neturi pakankami duomenų leidimui suteikti. Lygiai taip pat galima teigti, kad Šveicarija, kaip ir absoliuti dauguma Europos valstybių Sputniko atsisakė apskritai.
Šveicarija NE ATSISAKĖ JOS APSKRITAI, o pranešė, kad apie Astra Zeneką dar neturi pakankami duomenų leidimui suteikti. Lygiai taip pat galima teigti, kad Šveicarija, kaip ir absoliuti dauguma Europos valstybių Sputniko atsisakė apskritai.
@Viktorijai
Svecarai ir italai galvoja apie gamybos linijas sputnikui. Vokieciai irgi trepsi del sputniko. Ju medicina kaip nenori pripazint pazengusi toliau
dar žinomas kaip Žirinovkis, būt pasakęs kad ir Laurinavičius kvailys. Jei būt apie tokį girdėjęs. Astra zeneca pati nusipelnė nekokią šlovę. Rusija ne prie ko. O jei ir varė propagandą - daugybė nenorinčių skiepytis zeneca nieko apie propagandą negirdėjo.
@Eidelšteinas
Eidelšteinai,nu ir durnas tu.Ši vakcina yra puiki,tik Putinui bloga,nes milijardai plaukia pro šoną.Kiša savo neištirta vakciną
@Petras
Petrai,tai tau ta vakcina gera. Kitiems zmonems ne. Daugelyje salių ji uždrausta. Rusai cia ne prie ko
@Petras
Iš kur jūs tokie runkeliai lendate?
..."Visas pasaulis naudoja Sputniką"...
..."Daugelyje šalių Zeneka uždrausta"...
Melas! Iš tikrųjų: Sputniką be pačių burliokų vartoja 3 valstybės. Zeneka nėra uždraustai nei vienoje šalyje.
..."Visas pasaulis naudoja Sputniką"...
..."Daugelyje šalių Zeneka uždrausta"...
Melas! Iš tikrųjų: Sputniką be pačių burliokų vartoja 3 valstybės. Zeneka nėra uždraustai nei vienoje šalyje.
@Petras
Pasiskaityk Bloomberg , Lancet mokslininku straipsnius. Licenzijuota daugiau kaip 50 pasaulio valstybiu, neskaitant keliu ES pripazinusiu nacionaliniu lygiu. Pasidomek kur tariamasi del jos gamybos liniju. Nu ir po to jau rodyk savo isprusima. Kuo daugiau tu vakcinu bus, tuo geriau.
O aš visą laiką skaitau europos spaudą ir ten rašo kurios valstybėe atsisako astrazenicos . Turėk gėdos melagi
@Kazimieras
Skaitai pasenusias najienas, lėtapėdi...
Laurinavičius: Rusija vykdo milžinišką dezinformacijos kampaniją prieš „AstraZeneca“ vakciną