Kuriozai parlamentarams dirbant nuotoliniu būdu: kai kurie politikai net neužsimauna kelnių

Seimui besiruošiant pereiti prie nuotolinio darbo, dalis parlamentarų neslepia, kad laukia nemažai chaoso ir kuriozų. To jau pasitaikė ir iki šiol tiek Vyriausybės, tiek atskirų Seimo komitetų posėdžiuose. Dirbant iš namų galima išvysti ir šeimų dramas, o kai kurie politikai net neužsimauna kelnių ir užsimiršę tai pademonstruoja visiems.

Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje vakar nuskambėjo skundas, tačiau kiek kitoks, nei būtų galima tikėtis: „Jonas mane muša.“

Vėliau iš Vytauto Bako kompiuterio ne kartą skambėjo fone kniaukiantis kačiukas: „Mes norim tik paklaust, Vytautai, kačiuko vardas koks? — Atsiprašau labai. — Viskas gerai, viskas gerai.“

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kuriozai parlamentarams dirbant nuotoliniu būdu: kai kurie politikai net neužsimauna kelnių

Ir tai tik vienas iš pavyzdžių, kaip kartais atrodo darbas nuotoliniu būdu.

Eugenijus Gentvilas prisipažįsta ir pats neišvengęs kuriozo.

„Sėdžiu sodyboje, prasideda Ekonomikos komiteto nuotolinis posėdis, tai gerai, ten marškinukus švarius užsitempiau, iš po žemių kasimo, ir galvojau, viskas tvarkoj, o tas kompiuteris, ten kažkaip, ne kompiuteris, tiksliau, mobilus lankstosi, paskui atvažiuoju į Vilnių, kolega Kupčinskas sako „Klausyk, sako, tu, atrodo, nelabai apsirengęs buvai“, iki pusės, kitaip sakant. Ne, ne, ten, sakau… — Su apatiniais? — Nu su apatiniais, sakau, ten šortai tokie mano“, – sako Seimo narys Eugenijus Gentvilas.

Vakar su kliūtimis susidūrė ir premjerė Ingrida Šimonytė. Nuotoliniame Vyriausybės posėdyje iš pradžių beliko tik skėsčioti rankomis. Vėliau garsas atsirado. Bet iššūkiai nesibaigė. Prisimintas ir Petro Gražulio atvejis su pusnuogiu vyru fone.

O naujoji finansų ministrė Gintarė Skaistė neišjungusi mikrofono viešai ištransliavo, kad dar nelengva susigaudyti naujose pareigose.

„Teko girdėti ir vaizdų, ir garsų, ir šuniukai loja, ir vaikučiai verkia, ir kažkas ne visai tinkamai apsirengęs. Kažkas tai atėjo su treningu, kažkas tai su chalatu, buvo ir pusnuogis, matėme“, – pasakoja Seimo narys Sergejus Jovaiša.

REKLAMA

Kartais iškyla ir techninių problemų, pavyzdžiui, stringantis interneto ryšys. Tai trukdė ir Vytautui Gapšiui pateikti savo paaiškinimus sprendžiant jo neliečiamybės naikinimo klausimą.

„Šiandien turėjo ateiti teisėjai į mūsų frakcijos posėdį, netiesioginiu būdu, vakar vakare jie atsiuntė man adresus, aš lygtai kabinau, bet pasirodo neprikabinau, nepradubliavau, per žinutes neužklausiau, gavo, negavo, ryte žiūriu – nėra, aš pirmininkauju, jie man skambina, rašo, aš užsiimu kitu darbu“, – teigia Seimo narys Algirdas Sysas.

Skvernelio Vyriausybėje išgarsėjo finansų ministras Vilius Šapoka, savo kabinete užsirūkęs Vyriausybės posėdžio metu.

„Žinau, kad žmonės, kurie dalyvauja posėdžiuose, ir pietus pavalgo, ir kavos atsigeria, ir į tualetą nueina, kamerą išsijungę ir panašiai“, – kalbėjo Seimo narys Aurelijus Veryga.

Vieni parlamentarai svarsto, kad bus kolegų, kuriems nepavyks įveikti technologinių iššūkių, kiti baiminasi, kad nukentės darbo kokybė.

„Vat čia yra tokie dalykai, kurie labai svarbūs, parlamentas yra vieta, kur turi būti diskutuojama, ginčijamasi ir surandamas geriausias sprendimas“, – sako Seimo narys Algirdas Sysas.

„Aš nesu technologijose stiprus, bet jeigu jau aš įveikiau, tai koks turi būti Seimo narys, kad nesugebėtų? Man problemų nėra“, – pasakoja E. Gentvilas.

„Europos parlamente 755 nariai ir dirba nuotoliniu būdu, tai manau, kad absoliučiai ne problema. Čia tiktai viskas yra sistemoj. Viskas bus gerai“, – teigia Seimo narys Antanas Guoga.

Seimo pirmininkės teigimu, nuotoliniai posėdžiai Seime galės vykti jau nuo sausio pradžios.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-12-17 20:34:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nenuostabu, kad jie ten visi vienas su kitu, kolektyvuose tai įprastas reiškinys, todėl ten dauguma nuprotėjusių senmergių ir nukvakusių dauguma vyrų, kurie jaunesnes veda( pavyzdžių daugybė), nėra puoselėtujų šeimų, o tik iškrypėliai, kuriuos ,kaip durnius jaunos apsuka dėl gerų algų, tik tiek.
Atsakyti
-1

A
Algissstygakalnėnai
2020-12-17 20:32:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus karas,man senelis sakė,kai prasidės nesamonės,bus karas
Atsakyti
0

J
Jo?
2020-12-17 22:01:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk visi turi atskirus kabinetus, tai tegul važiuoja į darbą ir ten kaip visi žmonės darbuojasi, o ne be triusikų iš tuliko, o dar juokėsi iš Gražulio, nevalos tarybinės
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų