naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijos pareigūnai sulaukė pranešimo apie prekybos centro aikštelėje siautėjantį galimai neblaivų vairuotoją. Atvykusius pareigūnus pasitiko muzikos garsai, o visą situaciją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Policijos pareigūnai sulaukė pranešimo apie prekybos centro aikštelėje siautėjantį galimai neblaivų vairuotoją. Atvykusius pareigūnus pasitiko muzikos garsai, o visą situaciją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

REKLAMA

Keleivio vietoje sėdintis pilietis buvo giliai įmigęs, ant stogo gulėjo batas, kuris greičiausiai atspindėjo savininko emocinę būklę arba egzistencines pažiūras. Lopšinė, kurios klausė keleivis – Edmundo Kučinsko muzika, kurią nutildžius vyriškis prabuvo. 

„Ką žinau, pas mamą“, – paklaustas, ar orientuojasi aplinkoje ir žino, kur yra, atsakė vyras. 

Prie pavarų svirties puikavosi pustuštis konjako, o keleivio vietoje sėdėjęs jaunuolis pareigūnams pradėjo demonstruoti agresiją.

REKLAMA

„Darom tvarką Lietuvoje. Parvežė, prie ko čia aš. Aš klausau muzikos“, – į klausimą, kas vairavo bandė atsakyti vyras.

Lietsargį vairuotojo vietoje turbūt paliko ne Merė Popins. Pilietis tikino, kad nevairavo, tačiau vairuotojo vietoje buvo tik lietsargis, o pasak vyro, viduryje aikštelės užvestame automobilyje jį paliko žmona. Dialogas staiga nutrūko, nes vyrutį pašaukia gamta. Kaip pašaukė – taip ir atsiliepė – čia pat vietoje nusišlapino.

REKLAMA

„Čia yra vieša vieta. Ar čia dabar vieta šlapinis?“, – vyrą bandė paprotinti policininkas. 

Pareigūnų reikalavimai ir perspėjimai smarkuoliui nė motais. Tol skeryčiojosi, kol trenkėsi į policininką. Po šio vyro manevro jį buvo nuspręsta sulaikyti, o pakeliui į sulaikymo patalpą pasipylė įžeidinėjimai. Ką tik viešai nusišlapino, o dabar pareigūnus nusprendė pamokyti etiketo.

„Ne lipk, o lipu“, –  aiškino vyras.

Nuraminus smarkuolį, buvo nuspręsta susisiekti su su pranešėja, kuri patvirtino, jog automobilį vairavo sulaikytasis. Deja, pilietis kategoriškai atsisakė pasitikrinti blaivumą, o galiausiai vyriškis nesutiko vykdyti jokių policininkų reikalavimų ir pasipriešino sulaikomas. 

REKLAMA

Surakinus rankas – liežuvis lieka laisvas, todėl grasinimai bei įžeidinėjimai liejosi toliau.

„Jums bus ragai! Tokie durniai, dabar žinai, kas jums bus? Nieko nebus. Aš noriu daryti tvarką sistemoje“, – kalbėjo vyras. 

Pažadai pakeisti sistemą ir sukurti gerovės valstybę baigiasi pagrindinio metodo pristatymu.

„Iškrušiu per burną, norite?“, – policininkas pareiškė vyras.

Kol sulaikytasis bandė prisiminti, kokius įtakingus asmenis pažįsta, policininkai apžiūrėjo vietovę. Buvo rasta striukė, antras batas ir išverstas ženklas „rezervuota“. Nežinia, kas čia vyko, bet vaizdas turėjo būti įsimintinas, o antras bandymas patikrinti blaivumą baigėsi kaip ir pirmas – keiksmų pliūpsniu.

REKLAMA
REKLAMA

Vyriškis buvo pristatytas į gydymo įstaigą, kur blaivumas buvo patikrintas paėmus kraujo mėginį. Sulaikytasis iš pradžių pakluso sesutei, tačiau po akimirkos scenarijus kartojosi.

„Visai išprotėjote, vyrai? Užsirovėte ne ant to žmogaus, o dabar aš padarysiu tvarką“, – šaukė vyras.

Kitas etapas – šlapimo mėginio paėmimas dėl galimo narkotinių medžiagų vartojimo, tačiau šios procedūros nepavykoatlikti sklandžiai. Kriauklę palaiko pisuaru, tyrimams skirtą indelį – gėrimo taure, o save – klounu, nuo kurio juokų labiau norisi verkti nei juoktis.

REKLAMA

„Čia skanu, imkite. Aš žinau, kad skanu. Aš pats geriu, žinai, tokius gėrimus“, – laikydamas šlapimą su pareigūnais kalbėjo vyras.

Visą vyro „pasirodymą“ galite pamatyti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 20 val. per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų