Rašyti komentarą...
Jaigu liaudis greitų metu nepabus, skaityk viskas prapuolė, liksite ubagais vergais iki gyvenimo pab.
kokia cia naujove , jokiu naujoviu ,reforma kam,kuo daugiau smaugt issunkt zmones kad turetu kur taskyt
Sumažinta PVM savo draugeliu bizniams kompensuoti reikia - tai kumele su alkoholike nusprende mokescius eiliniams žmonėms užkrauti. Negi milijonierius skriausi.
Kelkim vargsams mokescius, o milijardieriams padalinkime, puikiai valdo konservai...
Lietuvoje apsimoka uždirbt mažai. Kuo mažiau uždirbi, tuo mažesni mokesčiai. Gauni visokių kompensacijų kurui, vaistams, vandeniui, šilumai ir tt. Gyvenki ir žvenki.
naujovės: didesni mokesčiai, pelnai koncervatoriams ir likučiai kitiems
Kiek gali prašineti ,su tais aukojimais,aukok,aukok!!! Kur valstybe yra,kad nesirūpina,savo šalies piliešiaisKur europos pinigai,į kieno kišenes nusesta?Kas pelnosi iš tų aukojimų,ar galit atsakyti..?.
Taip per 2m ir nesugeba ,kad visiems mokesčiai būtų vienodi,kad turtingi mokėtų tiek pat proc, kaip visi kiti,Ir visiškai nesuprantama ,kad mokama ne nuo pinigų kiekio,bet atsižvelgiant iš kur jie gauti.Čia jau primena kilnojama žemę prichvatizacijos metu,kai vogimui seimo nariai išleido tokį įstatymą,ko niekada niekur nebuvo pasaulyje. Be to Skaistė Ignitis valstybės akcijas,muitinę valdo,
Konservatinės padlos gyventojams ne naujoves žada, o kilpą ant kalo veržia. Milijardai kišami Ukrainai, o saviems ruošiamas ubagynas ir mokesčiai bus didinami.
Geriau, jei ši vyriausybė nebedarytų jokių reformų, nes bus kaip 2008 metais.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų