Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Klausimai balsavime užduotį neteisingai. Nukentės ne tik jaunos šeimos, bet visi
Kada jie nuo koronos pasiskiepys juk baisus virusas siaucia
Mokam zemes mokesti kuri pakele siemet dvigubai,ir koks dar gali buti mokestis,europos sajungoj galli buti tik vienas mokestis,kodel Vokietijoj isejo zmones streikuoti,ir baigesi tuo ,kad moka tik zemes mokesti,jokio NT mokescio nebeliko,o cia ta šūtva nebezino kaip sau i kišenes prisikišti kaip daugiau pavokti nuoLT žmoniu ,nes nebeina kitaip vokti,o čia butu tyliai ramiai,matai jai nepavyks NT apmokestint negaus milijonu is EUROPOS, jiems rupi matai tie milijonai ,o ne Lietuvos žmonės.Sodinti visus 141.iki gyvos galvos tada atsiras bent normalūs zmones kurie rupinsis tauta,o ne galvos apie milijonus is europos.
Bet kaip anstolis aresta uzmeta ir varo is namu su nepilnameciais vaikais i gatve tai baisu nors mokama kas menesi nuo algos jiems bet ale palukanu anstoliams nepakanka padengti is to kas atskaiciuojama nuo algos tai cia jau ziauru
Tai dalį NT mokesčio turi mokėti ir bankas !
Ištaško žmonių pinigus
Ištaško žmonių pinigus
Ukrainiečiams ir kt., žada net miestus atstatyti.... ...aš prieš karą, bet gal nežudykite savo piliečių, ministrai
Šitas mokestis yra vagystę. Valstybė nori, kad kuo mažiau būtų jaunų šeimų, kad kuo mažiau būtų vaikų arba kad žmonės negyventu Lietuvoje.
Jeigu ,,valdžia" nustato būstų kainas,tai tegul už tas kainas juos ir superka...O mes tada mokėsime jiems už nuomą protingą kainą...
Nenoriu,kad mano paveldėtojai turėtų priimti palikimą su skolomis
Patys zmones kalti kad apsileide
Patys zmones kalti kad apsileide
Cia padeta pradzia jusu ir jusu vaiku reketui. Is pradziu mokestis bus simbolinis - po 10-20 metu jusu namai atiteks bankui arba valdziai, nes sodybu/tevu paliktu namu islaikymas taps perbrangus. Baigsis lietuviu tureta privilegija tureti soda ir tevu kaimo sodybeles - mokesciai numaus kelnes daugeliui per ateinancius 5-20 metu. Daugiau uz lansbergius balsuokit geriau turesit.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų