Kiniją plauna liūtys: ugniagesiai vaduoja namuose įkalintus gyventojus

Centrinę Kiniją plauna potvynis, tačiau ugniagesiams gelbėtojams tai pats darbymetis. Dabar jiems tenka vaduoti gamtos išdaigų įkalintus gyventojus iš jų gyvenamųjų namų.

Gausiai iškritęs lietus šaliai atnešė potvynį, kuris suvaržė judėjimą šalies regionuose ir suniokojo bei užblokavo kelius. Vandens liūtis pripylė beveik iki juosmens, tad ugniagesiams teko ieškoti alternatyvių kelių ir tiesti pasilaikymui skirtas virves, kad vietiniai kinai galėtų saugiai palikti liūties nuplautas gyvenvietes.

Centrinėje šalies dalyje, kur ir lijo gausiausiai, tokių gelbėjimo operacijų – bent keliasdešimt, į pagalbą teko pasitelkti ir ekskavatorius. Jais greitkelyje bandoma rinkti nuolaužas, kurios potvynio metu padengė net keturių tūkstančių kvadratinių metrų plotą važiuojamoje dalyje.

Kinams tokie potvyniai pastaruoju metu vis dažnėja – dar praėjusių metų vasarą šalį užplūdo vieni smarkiausių potvynių per paskutinius kelis dešimtmečius, o gyventojų evakuacija vyko kur kas dažniau nei šiemet. 

Dorotis su stichija šiuo metu tenka ir Londono gyventojams – smarkūs lietūs vakar nuplovė šalį ir taip pat užtvindė gatves ir žmonių kiemus. Automobiliai štai taip brovėsi per gausiai užlytus kelius, o kai kurie skendo namų kiemuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų