naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atsidūrė laiku ir vietoje – taip galima apibūdinti vaizdelį, kurį užfiksavo Oregono valstijos Leikvju apygardos pareigūnas. 

Atsidūrė laiku ir vietoje – taip galima apibūdinti vaizdelį, kurį užfiksavo Oregono valstijos Leikvju apygardos pareigūnas. 

REKLAMA

Oregono valstijos pareigūnas gruodžio 27-osios rytą važiavo tarnybiniu automobiliu, kai pastebėjo, kaip priešinga kryptimi važiavęs vilkikas kelyje nei iš šio, nei iš to ėmė slysti ir nuvirto ant šono.

Šią situaciją pamatęs pareigūnas nedelsdamas sustojo ir lėkė padėti į nelaimę pakliuvusiam vairuotojui.

„Kelyje pernelyg didelio eismo, sunkvežimis neviršijo greičio, nebuvo didelio vėjo, tik juodasis ledas, dėl kurio šis vilkikas nuslydo nuo kelio ir nuvirto ant šono“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė Oregono valstijos pareigūnai ir įspėjo žmones apie kelyje tykantį pavojų.

Laimė, eismo įvykio metu vairuotojas nenukentėjo, nes vilkikas nuvirto ant minkšto sniego.

Juodasis ledas – klastingas reiškinys

Pareigūnai kiekvieną įspėja dėl tykančio pavojaus keliuose – juodojo ledo. Šis reiškinys yra pavojingas, nes susiformuoja itin greitai, yra sunkiai pastebimas, todėl kelininkai ne visada spėja juodojo ledo ruožus pabarstyti.

REKLAMA

Jei norima saugiai važiuoti juoduoju ledu arba bet kokiomis kitomis sąlygomis, vairuotojas privalo stebėti bet kokius dangos pokyčius. Dažniausiai juodasis ledas atrodo kaip gražus vasarinis asfaltas ir tik įsižiūrėjus galima pamatyti lengvą blizgesį. Tai – itin plonas, skaidrus, permatomas ledo sluoksnis. Ir dėl to matomas juodas asfaltas, o ne baltas sniegas ar grublėtas, balkšvas ledas.

Jei jau įvažiavote į juodojo ledo atkarpą, pasistenkite išvengti staigių veiksmų. Daugiau apie šį reiškinį skaitykite čia.

Savo akimis pamatyti avarijos vaizdo įrašą galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų