Rašyti komentarą...
Jei mažai vaikų, galima suaugusiųjų reabilitacijai pritaikyti. Neįmanoma sulaukti eilių reabilitacinis l
Procedūroms Kaune, o ypač Šilainių poliklinikoje, eilė ^2 mėn į priekį , padubaisėtina kodupcija.
Šių laikų vadovai kurkas gobsesni ir labiau nuzmogeje už tarybinių laikų vadovus. Tie tai dar kažkiek rūpinosi eilinių žmonių gydymu ir reabilitacija o šitie parazitai lankstosi tik prieš už save viršesnis o eiliniai žmonės jiems mešlo krūvą. Arba reikia skubiai priimti įstatymą kad už korupcija ir valstybinio turto grobstyma būtų tiktai mirties bausme ir jokios kitos arba jau mums tą bausme reikia vykdyti patiems ir viešai.
Klausimas autorei ir TV3 portalo komandai,- ar prieš leisdami į eterį ir paskelbdami peržiūrėjote reportažą? Nuo kada ligoninės atstovas spaudai pasikeitė pavardę ir tapo ūkio dalies darbuotojas?
Uzdaryt? :D Pala, mes kartais rekordiniu PVM sumu nesurinkom? Visvien turim dar labiau blogint sveikatos apsauga lietuvoj? Policijos masinom ir radaram uztenka, kitkam nieko. Galit sneket kad radarai musu saugumui, bet turim akivaizdzius atvejus kur zmones vidury miesto dingsta ir niekas neranda, nors priinvestuota kruvos pinigu. Cia kazkokia nesamone - uz ka PSD milziniskus mokam? Visur skyrius uzdarineja, tai kur dingsta pinigai???
Viską baigia išparduoti,uždaryti kaip smagu gyventi .
Apsurdas ,matomai kažkam prireikė to pastato ,o į sveikata nusispjaut
Man patinka kaip reaguoja daunų tauta lietuviai,,,įstaigos vadovai uždraudė pasakoti,šnekėti ir taip pat su žiniasklaida,,tikrai,na ir ko verta teise,kur snukiai,pavardės tu ale generaliniu,nėra,bylų nėra,nesedes nei vienas ir ne vienam negalima skirti mirties bausmės,ne talibai mūsų tauta ,ar sirai,būtu tokie jau ,,generaliniai,,istaskyti ir užkasti,ar ne tiesa,dar debiles lietuvės Lietuvoje gimdo,ko ne protiškai neišsivysčiusios,svarbiausia atiduokime viską visokiems pabėgėliams,juodaodžiams ir rusams,šitie prie babkiu ,tai jiems viskas kas geriausia ,,,padėkime ukrainiečiams,,bet mūsų prokurorai už rusus,ir valdžia įleido rusus gyventi,kokia ,,laisva Lietuva,,su rusais priešaky,kai valdžioje esantys su savo aukšto rango pareigūnais ir teise aiškina,ką šnekėti ir kaip šnekėti,ko sakyti ,ko ne,tai mes esame jau šiaurės Korėja,tik dar neprasidėjo masinės žudynės,bet užtat pradėjo dingti vaikai,gyvas organų tinklas,o ką slėpti,o ką valdžia,dėl žmogžudžiu pergyvena,jiems gi babkes ir taip pat iš ES visokių kabinetų,ar irgi melas,lygiai taip pat ,,melas,,kad JK Elžbietos ligoninėje jaunus į kapus nuvaro,o organus pensininkams sukisa,bet ten rankos ,,aukšto rango,,Lietuvos pareigūnams surištos,tik iš savų gyventojų gali valdžia pasitycioti ir apvogti ,kur tikrai pagalba ,ten niekas nesikis,ypac jei tėvai ubagai ,tai ir teises kaip tokios bus bejėgės,kas dar kam neaišku,be ryšių ir babkiu,galim iš viso niekur nesikreipti,tik kažkodėl eutanazijos įstatymas ubagams ir ligotiems nepatvirtintas,pensininkų nieks nelies,nes ,,Lietuva isdves,,
Prieš du metus teko ten būti. Medikams priekaištų neturiu. Tik labai prastai atrodė sanatorijos patalpos, teritorija. Ten reikia daug pinigų norint viską šiuolaikiškai sutvarkyti. Gal jau atnaujinta, renovuota?
Kažkam prireikė objektuko.
Ir kas čia naujo yra toks pasakimas Viską valdo pinigai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų