Rašyti komentarą...
Galima parduoti ūkį ir eiti dirbti į prekybcentrio kasa. Tada neskaudės galvos dėl pieno supirkimo kainų, bet skaidrės galvą kaip išgyventi už 530 per mėnesį, o ne už 5000 kaip dabar pripratę. Nemačiau nei vieno ūkininko biedno. Aš suprantu kad visi ūkininkai nori būti milijonieriais ir juos ima siutas kai kiti stambūs augindami grūdus kas yra lengviausia ir reikalauja mažiausia darbo yra milijonieriais ir susirenka visas eu išmokas, bet čia ne vartotojai kalti o jūs patys. Reikalaukite kad išmokas skirtų pagal įdėta rankų darbą ir samdomus žmonės. Jei mano manymu tai grudininkams išvis išmokos neturėtų būti skiriamos o reiktų jas skirti ten kur tikrai reikalauja specifiką daug rankų darbo ir daug samdomų darbuotojų..
@Visada Atsakysiu.Buvom pieno ūkis.Taip darbo daug,bet ir pajamomis nesiskundėm.Parama visa tik gyvulininkystei. Brangieji vien už karvę išmoka 190 eu.Išmoka už pieno kvotą.
Labai gerai,kad tokie ūkiai žlunga,nes patys tie super-duper ūkininkai patys nedirba,o tik samdinius samdo - jiems matai 80 centų mažai už litrą pieno.
@fgf Ar bent įsivaizduoji, kad samdant darbuotojus pieno savikaina išaugs iki 47 centų už litrą, o valdžia moka 15 cnt. Tu ką, durnas visai, "ekonomistas" kaip gentviliukas?
@AA ,debile,straipsnį pirma perskaityk,o jau po to bezdėk į pantalonus.
@fgf Matosi, kad abu su sg vieno proto ir pasiruošę kitam įšikt ne tik į kišenę, bet ir ant galvos. Toli nueisi valdžiai subinę laižydamas.
@AA - eik,debile,toliau dročinti ir laukti,gal kas sumokės už dročinimą
@fgf Matosi, kad pagal "kultūringumą" esi iš aplinkos ar ŽŪ ministerijos. Taip ir toliau varyk, kol ŠITŲ kadencija. Paskui emigruosi.
@AA ,O tu palauk kitos kadencijos - gal gausi jaučio birką pažįsti,akanamiste.
@fgf Pagal tavo kalbą matosi, kad tuo pačiu snukeliu ir ėdi ir čiulpi. Fui, kaip negražu.....
@AA ,pagal tavo nusišnekėjimus matosi,kad debilas esi.
@AA - Citata iš straipsnio - O sūrį ministrui atvežusi ūkininkė ne tokia linksma. Parduoda litrą pieno supirkėjams už 80 centų, bet jai lieka tik ketvirtadalis – 20 centų, mat reikia sumokėti už elektrą, techniką išlaikyti, atlyginimus samdomiems darbuotojams taip pat išmokėti.
@AA Tu nepyk,anas visai smegenų neturi,tik rašo,kad rašyt
@fgf Gerai kad samdo.Sukurta darbo vieta.Malonu kad galima dirbti ir užsidirbti.Buvome pieno ūkis.Du samdomi darbuotojai.Dabar jie atsidūrė darbo biržoje.Ūkis panaikintas dėl mirties sutuoktinio.
niekaip nesuprantu kodėl turi žlugti - gal nori kad ES parama padengtų visas išlaidas, o patys pasiimtų tik pajamas, tai būtų beprotiškas pelnas. ir vieną kartą reikia pradėti dirbti, o ne žliumbti - jei mažai moka, tai neparduok, o pats perdirbk, steikis pieninę. jei pigiau pardavinėsi už spekuliantus - jie išdvės kaip tarakonai.
@o,mjkio; Gal papasakosi kaip iš karvės atsiranda pienas? Patampant už uodegos ar barškinant į ragus? Kai tokias "išvadas" išmetinėja tokie snarglėti "ekspertai", tai ŽŪ ministerijai ir vadovauja navickai. Tik šitie "ekspertai" ko tai nenori gerti pieną iš tetrapakų po 67 centus, o perka du litrus už 3 EUR. Pieno miltelių pienas su kreida ko tai jiems neskanus, o loja nežinia ką.
@AA - ir tu pirk po 3 EUR. ko čia žviegi,prietranka?
Boba pisai@
Pienininkų ir Navicko gynėjai užkimdami kabinasi apie"pieno gamintojų asociacijas", ko ūkininkai nesteigia kooperatyvų, patys negamina pieno produktų. Klausimėlis: iš kur paimti lėšų pieno perdirbimo gamybai? Bankas duos? Su tokia palūkanų norma, tai bus pigiau krokodilui ranką į nasrus įkišt. O "lentynos mokestis" PC (bet kuriam tinkle)? Dabar vienas kitas ūkininkas bando pagaminti sūrį namų sąlygom, ir... Jau riksmas apie "sanitarines normas" , ekologiją ir etc. Kur ir kaip parduot, su mokėjimo atidėjimu mėnesiui-dviem? O už ką tuo metu gyventi? Kai didieji pieno perdirbėjai finansuoja politines partijas, ūkininkas lieka šuns vietoje. Navickas nepajudinamas, o kodėl? Dėl to, kad SAVAS ir labai reikalingas. Ir visa pasaka...
Viena karta ir visiems laikams reikia baigti su tuo pinigu mėtimu ūkininkams,nesugeba nereikia,,bus kas sugeba.
@Saulius O ką ėsi? Manai lenkai veltui šers? Prekybininkai tais "užrieks" kainas, kad žviegsi ne savo balsu arba dumsi emigracijon. Jei esi visai bukas ir aklas, pagyvenk metelius kaime, gal proto įgausi? Nors... tokie neišmokinami...
@A+B Na jei teisingai suprantu, Jūs iš kaimo, tada aišku, neteko girdėti apie rinką ir , kad jei kas iš jos išeina, ir ji nebūna tuščia ir nebūtinai brangesnis ateina, na bet Jūs ten kaime protingesni .
@šiaip Visi snargliai tik apie "rinką", o gal girdėjai kad pasaulyje VISAS žemės ūkis yra dotuojamas? Kur per tiesiogines išmokas (ES) kur užslėptom formom (JAV), o ekonomikos pradžiamoksliui tik "rinka". Bet valgyt tai nori natūralų produktą, ne iš sintetinių miltelių......
@Saulius Tu neuostei mėšlo,tai tylėjo,nes nudvesi be ūkininkų. Baisus ekonomistas čerkesų, nors 5 klasės nebaigei
@Saulius Tu kibiras - keuras! nebus ūkių,nebus ir Lietuvos!
Siais laikais baldziai ir visiems valdininkams dievas yra EURAS. Neliko valdžioje blaiviai mastanciu, liko tik tie kuriems rupi tik euriukai o visa kita dzin
Tai žmonės karvės vėl pradės laikyti kaimuose ir šerti ekologiškais pašarais be visokių premeksu ir pienas bus daug sveikesnis nes karvutės tik žolė šerti kaip anksčiau ir vaikai sveiki užaugs ir visi žmonės bus sveikesni.
Tešlagalviai su byviais vadovauja paradui ir ko norėt .?
Auginsim ožkas duosim ir jiems su ožkytėms pasidžiaugt
Tai už ką atsako ir kam reikalinga ŽŪM ministerija ir politiniu ministru?Negi tik tam ,kad vykdyti Briuselio nurodymus ir aišku lietuviškai padaryti daugiau negu liepia,kad pasižymėti.,kai reikia drausti,mažinti ,kontroliuoti,neleisti...Kodėl Lenkija klesti su žemės ūkiu ir tokių cirkų nevyksta?Be to skirtingai nuo kitų verslų žemės ūkis visada yra reikalingas,nes žmonės valgė,valgo ir valgys.Lietuva turi džiaugtis,kad viską gali pati užsiauginti,pasigaminti ir nėra Afrikos šalis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų