Rašyti komentarą...
Nebukit tokie galingi ereliai kai ateis tokia valanda kažin ar ką sugebėsite.
"po poros metu gertume kava Karalaiciuje"? Na debilas, o ne ekspertas ir istorijos matyt nezino. Ir Chruščiovas jau siuile Lietuvai Kaliningrada, bet Lietuva protingai nusprende atsisakyti. Nes ten gyvena virs milijono rusu ir tai gali buti problemine zona ir zaizda desimtmeciams (kaip dabar Krymas).
Dar vienas islindo zelenckis ismanantis viska parsidavelis!
Jo jo. Kaip gersi kavą, žiūrėk neužspring ir nenusiplikyk tarpukojo.
eksperte žiūrėk kad netektu gerti čefyro Mgadane
@juokas ima Cia tipo kazkoks juokelis is tavo vaikystes?
Nenuvertinkite maskolių. Kad ir tas lakūnas orkas wagnerovcas, kuris pateko Ukrainoje į nelaisvę. Jis lakūnas kvadratu, jam turėtų būti suteiktas du kartus maskolijos didvyrio vardas: pirmiausiai jis skrido "niet analogov" lėktuvu, pirmiausiai išlėkė skalbimo mašinos procesorius, tada jis bandė rankiniu būdu perjungti antrą kuro baką, tačiau nutrūko tam skirta klozeto virvutė, supratęs, kad nepasieks rodinos-urodinos jis pabandė katapultuotis - katapulta automatiškai nesuveikė, tada jis ištraukė granatos žiedą ir numetė tarp kojų prie hidraulinės katapultos kriaušės, suveikė, ačiū velnio pasiuntiniui Kirilui... Kažin ar Ukrainos tribunolas atsižvelgs į jo didvyriškumą?
@Žinios iš fronto Puikiai pasakyta! Tamsta pamiršai, kad šitas samdinys arveria galimybes Ukrainai pasamdyti kelis šimtus pensininkų lakūnų, turinčių didelę patirtį oro mūšiuose, skraidžiusių F-15, F-16, F-18 lėktuvėliais iš mėsainių krautuvėlių (rusai įrodė, kad tankus galima rasti šachtose, "vojentorguose"), o bombos, raketos ir kiti labai reikalingi daiktai stovi supermarketų lentynose. Ko ne, bloga idėja?Gera idėja, matyt, bus greit įgyvendinta. Jei dar dadėsim pensininkus Abrams M-1 tankistus ir Patriot sistemų operatorius pensijoj, visai nebloga "dovanėlė " orkoms. O jei dar ukrainiečiai šachtose suras Tomahawk sparnuotų raketų, bus visai smagu.
Pliurpa jis(ji), o ne ekspertas. Ekspert
Pliurpa jis(ji), o ne ekspertas. Ekspert
tai
Tik nesvaik .
Tokiam kosmonautui ,, ekspertui,,, dabar yra reali galimybė nuvykti į Ukrainą, į priešakines pozicijas, pakovoti tarptautiniame legione už Ukrainos laisvę , ir jeigu pavyks sugrižti tuomet ir galės patarinėti, o ne kliedėti dabar. Manau kad jo komentarai yra naudingi tik Rusijai ir realiai jis užsiima karo propoganda , kas yra kriminalinis nusikaltimas.
@Pasiūlymas Isbandyk pats ir tada siulyk, salmoneliamone
Ruski troliai drabstosi, nes daugelis nujaučia, kad viskas eina tik blogyn. Putino Blizkrieg subliuško, gyrimasis per tris dienas užimti Kijevą, kur? Virto bezdalais. Visas civilizuotas pasaulis pasišiaušė ir ukrainiečius moko ir ginkluoja tokiais ginklais, kad ruskelius net nesvajot ir karstus jau vežasi ešalonais. Sankcijos iš Rusijos ekonomikos nepaliks net pavadinimo, o prie viso to dar naftos ir dujų embargas. Kinai neremia ir tik laukia, kada į delnus nukris Sibiras, tūkstančiai tankų ir šarvuočių laužan, lėktuvai laužan, pilotai į lavonmaišius, rankioja iš krūmynų Chruščiovo laikų tankus ir dar Brežnevo konservacijos lėktuvų lavonus. Ir trolius ima baimė: kas toliau? Karo lauko teismai ir kartuvės? Haaga iki gyvos galvos tik svajonė ir ne kožnam, o kitiems? Ukrainiečiai tinkamai atsimokės už "žygdarbius" Buče Irpenėj ir kur. Tai ką, troliuk, atvažiavot?
@Algis Tavęs psichuškė ilgisi.
@No comment Pats bene ten ir hospitalizuojiesi,aiskauda?
@Algis konservinis prišiktgalvi, dusk!
@tu Aš žinau, kad jums labai patinku. Ir kuo arčiau tiesos mano žodžiai, tuo labiau jus ima baimė ir diarėja. Ir tai tik pradžia to, kas jūsų laukia, tikrovė bus baisesnė už patį juodžiausią košmarą. Prisidirbot ir jei kuriam daeis iki sąmonės mano žodžiai ir išnešit kudašių, tam pasiseks kokiu tai būdu išgyventi. Kitiems? Kad nereiktų gyviesiems pavydėti mirusiems.
@Algis Ligonis tu paskutinis. Tu smegenis vieną kartą įjunk. Kol pvz sureaguos tas NATO vilnius gali būti pavirtęs į degėsių krūvą. O jeigu kokie vokiečiai vėl užstabdys ir pzdc tai lietuvai. Kinija tai bent toli, o čia mes panosėj šito bandito. Ar tu supranti, kokios pasekmės gali būti kai erzini ir taip jau išerzintą ir agresyvų durnių??? Ar yra su kuom ten mąstyti kaukolytėj
@Darius Matyt kad linkes sulinkti ir laizyti seininko ranka, nieko nepakeisi,gal palikuonys ryztingesni isaugs..
@Algis Pamatytum chruščiovinį tanką, tai ir paleistumei dujas iš galo, pseudopatriote sofkelinis
@kurgi ne Susitarėm, tik aš tave pasitiksiu su Javelin. Atvažiuok.
Į viršų