Karolina pasirinko neeilinę specialybę: kai kurie klientai vyrai yra atsisakę su ja kalbėti

Jau įpratome, kad nepaisant lyties bet koks asmuo gali tapti savo profesijos specialistu. Šilutėje gyvenanti Karolina pasirinko profesiją, kurioje dažniau sutinkami vyrai, ir taip net nustebino savo tėvus.

Mergina savo istoriją papasakojo TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“. 

„Visą laiką ruošiausi stoti į mediciną. Norėjau būti ar seselė, gal labiau mano tėvai norėjo, kad ten stočiau. 

Stengiausi mokytis, bet beveik paskutinę sekundę supratau, kad joks vėjas ten manęs neneša. Būtent pildant paraišką ir ištryniau visas paraiškas į mediciną, o užpildžiau į automobilių inžineriją“, –  pasakojo automobilių techninio eksploatavimo specialistė Karolina Stankevičiūtė. 

Tėvai nebuvo patenkinti, o klientai vyrai – nekalbėjo

Mergina prasitarė, kad tėvai patenkinti nebuvo, bet ji to norėjo labiausiai ir siekė svajonės išsipildymo, kuri prasidėjo dar vaikystėje. Karolina pasakojo, kad jai patiko domėtis automobiliais. 

„Net ir šiai dienai turiu daug pulteliu valdomų mašinėlių, modelių. Neturiu net tiek daug lėlių. Visada žiūrėjau ralį ar formulės lenktynes, mane tas labai traukdavo“, – teigė K. Stankevičiūtė. 

Karolinos patirtis parodė, kad kolegos vyrai dažniausiai būna malonūs ir paslaugūs, tačiau su klientais nutinka visko. 

„Nesakyčiau, kad yra neigiama reakcija, ji galbūt būna labiau, kai ateina patys žmonės palikti automobilius, juos remontuoti ar pasikonsultuoti. 

Nesu turėjus labai didelių problemų su vyrais, jie gal net labiau paslaugūs. Bet esu turėjusi tokių klientų, kurie man atsisakė pasakyti, kokios problemos jų automobilyje. Jie laukia, kaip patys sako, kol ateis tikri mechanikai ir galės padėti, jie atsisakė su manimi kalbėti“, – sakė mergina. 

Moterys gali tiek pat

Mergina teigė, kad jos tai nežeidžia, bet mano, kad moterys pas ją nenorėtų lankytis. 

REKLAMA

„Iš tikrųjų nemanau, kad moterys norėtų pas mane atvažiuoti, nes gal būtų ta natūrali konkurencija, kodėl tu gali, o aš negaliu? Arba bijotų, kad kažką padarysiu ne iki galo. 

Nors iš tiesų, aš dirbu daugiausiai su elektriniais įrankiais, kurie nereikalauja tokios didelės jėgos. Žinoma, po to turi viską praeiti, pasižiūrėti, ar viskas gerai užveržta, padaryta ir prisukti su paprastais rankiniais įrankiais“, – pasakojo specialistė. 

Karolina sakė, kad nesupranta daugumos požiūrio, kad vyras gali padaryti daugiau dalykų nei moteris. 

„Visgi yra lygios teisės, mes tai išsikovojome ir viskas su tuo yra labai šaunu. Manau, kad mes galime tiek pat, kiek gali vyrai. Nesakau, kad visame kame, bet tikrai daugumoje dalykų galime tiek pat“, – teigė K. Stankevičiūtė. 

O kaip merginai sekėsi susirasti darbą, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Pasaulis pagal moteris“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 10:00 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „Pasaulis pagal moteris“.


Rašyti komentarą...
A
Antra pastraipa
2021-04-17 16:40:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai Karolina ar Kamilė? :D
Atsakyti
0

A
Amelija
2021-04-17 23:20:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
O koks skirtumas mašina taiso ar vyras ar moteris,jei pats nesusigaudai mašinų taisyme tai tave apipis lygiai taip pat ar vyras ar moteris,vietoj naujos detalės įstatys padeveta ir dar kiniska
Atsakyti
0

A
Amelija
2021-04-17 23:21:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
O koks skirtumas mašina taiso ar vyras ar moteris,jei pats nesusigaudai mašinų taisyme tai tave apipis lygiai taip pat ar vyras ar moteris,vietoj naujos detalės įstatys padeveta ir dar kiniska
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų