Kalėdų Senelis sugalvojo, kaip aplankyti kiekvieną vaiką per pandemiją

Pasvalio krašto vaikus lanko Kalėdų senelis. Pasvaliečiai net ir per karantiną pasukę galvas rado būdą, kaip saugiai aplankyti kaimo vaikus, pradžiuginti, įteikti jiems dovanas ir išgirsti eilėraščius. Kalėdų stebuklą sukūręs senelis visus vaikus lanko per saugų atstumą, net ir dovanas palieka apsidrausdamas, prie namo, ant paliktos kėdutės.

Nors šiuo šventiniu laikotarpiu judėjimas tarp rajonų stipriai apribotas, užkirtęs kelius net Kalėdų seneliui aplankyti vaikus. Tačiau tik ne Pasvalio rajono keliai ir keleliai.

Išradingi žmonės sugalvojo būdą, kaip ilgabarzdžiui raudonkepuriui saugiai pakliūti pas kaimo vaikus ir sukurti jiems švenčių laukimo stebuklą.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kalėdų Senelis sugalvojo, kaip aplankyti kiekvieną vaiką per pandemiją

Dėl siaučiančios pandemijos visi Kalėdų senelio susitikimai su vaikais kruopščiai apgalvoti, viskas tam, kad būtų saugu.

Kad vaikai vieno ar kito kaimo be galo laukia Kalėdų senelio kieme privalėjo būti palikta nuoroda – šiuo atveju žaisliukais ir vaikų piešiniais išpuošta kėdė.

Kad vaikai laukia susitikimo su seneliu išdavė ne tik pro langus iš džiaugsmo ištįsę mažųjų veideliai. Vaikai seneliui ne tik eilėraščius deklamavo, klusniai vykdė užduotis. Bet ir piešė piešinius, net kepė sausainius.

Štai, kokie įspūdžiai:

„Nuostabi idėja, tikrai ne tai, kad kalėdinio stebuklo laukiam tą kalėdinę naktį, bet tas kalėdinis stebuklas, kurį mes va matom čia dabar gyvai. Čia tikrai nuostabi idėja.“

„Vaikam tai tikrai labai įspūdinga, jie labai ruošėsi. Laukė ir tiesiog jau iš vakaro eilėraštukus pasikartojo ir sausainius kepė.“

„Nu graži idėja, va kad lanko. Mūsų to rajono Pasvalio vaikučius. Nėra taip, kad išskirtų gyvenantys gerai ar negerai.“

„Labai norėjosi pradžiuginti mažuose miesteliuose gyvenančius, pažiūrėkit, yra miestelių, kur gyvena 6-7 vaikai. Ir Kalėdų senelis tikrai ne kasdien atvažiuoja. Žinot, mieste, didmiesčiuose, ten gražios eglės. O mažuose miesteliuose tokių stebuklų dar labiau reikia vaikams“, – sako Kalėdų senelis Arminas Vareika.

REKLAMA

Na, o sužiūrėti visus Pasvalio vaikus ir suskaičiuoti, kiek kuriame kaime jų yra, Kalėdų seneliui padėjo socialinės ir seniūnijų darbuotojos. Bet padėti tokiu metu nė viena neatsisakė.

„Trečia diena jaučiu kelnės smunka, jau galvoju ir aš tų košių pradėsiu skanių valgyt, blynus kept, kur dovanojo, kad tik tas diržas nenukristų. Tai kur matyti, kad senis be pilvo“, – pasakoja Kalėdų senelis Arminas Vareika.

„Nė viena šeima neišskirta, visos vienodos susivienijo į vieną vietą ir labai smagu. Ir patys užsiregistravo, ir mes padėjom“, – teigia seniūnijos darbuotoja Dalia Misevičienė.

Pamatyti gyvai Kalėdų senelį Pasvalio vaikams sumanė padovanoti vietos verslininkai ir organizacija „Būk geresnis“. Per tris akcijos dienas tikslas pasiektas – aplankyti visi šio krašto vaikai, kuriems įteikta per 1000 dovanėlių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų