Rašyti komentarą...
Amoralumo jokia valdžia nebuvo pasiekusi. Čia jums bumerangu už nesiskaitymą su žmonėmis
Labai keistas prokurorės elgesys. Atvykusi į Seimą ji sužinojo,kad jos kaltinamais atsistatydina ir jai palengvina tirti šią bylą. Juk kaltinamasis dar net neapklautas. Ji seime sužinojo, kad įtariamąjį galės apklausti ir vesti netrukdomai bylą tuoj pat be jokio Seimo sprendimo. Dabar kai toks politikų ermydelis byla virto palitine ir mes jau niekuomet nežinosime tiesos. Keistas politikų noras komentuoti bylą, apie kurią jie nieko nežino.Gal Prezidentas tikriai paprašė prokurorės, kad supurtytų konservatorius? Apie tai rašyta spaudoje.
O kur Raskeviciaus nuomone?
O kur Raskeviciaus nuomone?
Laukiu nesulaukiu LGTB veliava matyt prie teismu ir prokuraturos. Lai sava palaiko...
Žmogų nuteisia teismas. Ne minia su paleistais viduriais...
Kam Bartoseviciau,isnaudoji vaikus,kai seime yra patyrusiu partneriu Laives partijoje?
Netikiu metamiems kaltinimams. Rinkiminis triukas norint pakenkti vienai stipriausių partijų Lietuvoje. Seniai išdirbta strategija: jei nori žmogų sumaišyti su purvais, apkaltink jį pedofilija ar kad jis gėjus. Balsavau ir balsuosiu už konservatorius.
@Iš pajūrio Prakalbo dar vienas pedofilo draugas.
@Iš pajūrio Li.a
@Iš pajūrio Šita partija pati pasirinko amoralumą ir laisviečius, todėl krito žemiau plintuso
sakau reikia istatimo rinkimai ne pagal sarasus ir seimo nario atsaukimas per savaite o ne per puse metu ir butu tvarka
ka nors tai, kad Lietuvoje yra visa partija, kuri pasisako už narkotiniu medžiagu legalizavima ir ištvirkėliu santykiavimo kaip normalaus dalyko įteisinima (kai vyrukas lipa ant vyruko, o babytės dviese lovoje pasimyli). Visa partija. Ir nieko, jie Seime ir net valdančioje koalicijoje? Čia normalu? Kodėl korespondentai apie tai tyli ? Bijo Briuselio ištvirkėliu keršto? Užsuks euriuku kranelius? Na, o dėl šio Mėslitos herojaus, tai jei taip ir yra - bjauru. Kas ir kaip beištvirkautu, tai yra išsigimimas ir ėjimas prieš žmogaus prigimtį. Aš sodinčiau visus - ir šį veikėja, ir visus lgbt ištvirkėlius. Kad nevarytu visuomenės į visiška išsigimima. Tai yra nusikaltimas ir už jį reikia bausti.
@O ar labai paveikė Seime yra beveik visi iskrypeliai ir issigimeliai.Doriu zmoniu yra vienetai.
Kaip gali paveikti reputacija kai jos neturi
Kokia reputacija...jie jos seniai neturi tebuvo laiko klausimas o konserv.vadas išvis labai jau menko p...... atrodo kad jam viską sudiriguoja jo ponia ,nes sugeba tik kažką išgirstą pakartoti, tipo apibendrinti.laikas nužengti nuo arenos šitai partijai....

Skaitomiausios naujienos
Į viršų