Išgirskite: darbą metęs vyras sukūrė dainą ir ją skyrė siaubingai savo vadovei

Internete žaibiškai plinta kuriozinis vaizdelis iš Kanados, Toronto. Anestis Danelis trejus su puse metų dirbo barista „Starbucks“ kavinių tinkle, kai vieną dieną neapsikentė ir nusprendė pagaliau mesti darbą. Tačiau išėjo jis ne tyliai, o su trenksmu ir savo vadovei skyrė specialią dainą, kurią perklausė jau daugiau nei pusė milijono internautų.

Savo buvusioje darbovietėje vaikinas pasirodė su gitara ir klientų akivaizdoje uždainavo savo kūrinį, kuriuo vėliau pasidalijo internete.

„Aš čia dirbau kelerius metus, buvo labai smagu. Mano mielieji kolegos, jūsų veidus mačiau kiekvieną dieną. Mieloji vadove, aš čia dirbau taip ilgai, kad noriu tau kai ką pasakyti. Pamaniau, kad tai pasakysiu daina.

Velniop šitą vietą, aš išeinu. Nenoriu dirbti žmogui, kuris su darbuotojais elgiasi kaip su išmatomis. Radau daug geresnį darbą. Šiandien yra paskutinė mano darbo diena.

Žinau, kad man reikia atidirbti dar 10 dienų, bet velniop – aš nebeateisiu. Ir kaip gera pasakyti – velniop, aš išeinu.

Gali atsiimti visus tuos kartus, kai bandei priversti kompaniją mane atleisti už viską, ką tu man liepei padaryti. Ar tą kartą, kai pasakiau, jog noriu būti paaukštintas, o tu man rėžei, kad to niekada nebus. Susikišk tai į didelį savo užpakalį, nes... Velniop, aš išeinu“, – kavinėje dainavo Anestis Danelis.

Kuriozinė vaikino daina netrukus tapo tikru interneto hitu – per kelias dienas ji buvo perklausyta daugiau nei pusę milijono kartų. Internautai negailėjo vaikinui pagyrų ir žavėjosi jo kūrybiškumu bei drąsa.

Tiesa, dalis vartotojų apgaileistavo, kad vaikinui grojant šią dainą kavinėje nebuvo jo buvusios vadovės ir tiek Anestis, tiek internautai negalėjo pamatyti jos reakcijos.

Kuriozinę vaikino dainą galite išgirsti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-12-21 07:38:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai pavyzdys kai valstybė nekontroliuoja savo gobšių darbdavių ,o eiliniai piliečiai kovoja dėl savo teisių laukiniame kapitalizme. Gėda tokiam valstybės valdymui. Tiesos išsakymas su daina ir viešai yra jėga.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų