Rašyti komentarą...
Iš tėvų atima vaikus,atiduoda nežino kam.Ptikrinti sunku. Čia vaikai patiria jo buvo nematė.
Nu as kiek girdejau tai Lt dabar cirkai su tom vaiku teisem. Sutinku su komentaru, kad kada ju reikia - tada butent ju nebera. Girdejau atveju kad kaimynai paskambino ir atvaziave vaika maza prikele ir spiegiani issiveze, nes kaimyne muzika bute girdejo 12 valanda nakties. Priezastis - alcoholis bute bovo vartojamas. Kad butu buvus kaip reik pjanke tai taip, bet ten nieko panasaus. O sitam straipsny truksta truputi informacijos. Neaisku ar ten tie vaikai paaugliai patys susiciulbejo ar ten tikrai buvo naudojama prievarta. As manau kad tokiose situacijose visada yra skirtingos aplinkybes ir vienos taisykles visiem atvejam nepritaikysi. Ydomu butu suzinoti ar tie vaikai turejo savo socialini darbuotoja/psichologa nuolatini su kuriou bendravo pastoviai nuo atemimo is namu, nes butent tas darbuotojas yra pats svarbiausias.
Tai kad Vokietijoj ne tik tyrimo reik bet ir šlubo vokiečio, kažkas rašė kad vokiečiams pedofilams atiduodami vaikai
Seniai aišku kad vaikų teisių globa yra pasipinigavimas kai reikia jų nėra vaikus išnaudoja įvairiais būdais gaila jų o tėvai yra tėvai kokį jie bebūtų ar neturtingi arvisai vargšai o vaikams tai traumą visam gyvenimui tai nuo noriu nukopijuotas įstatymas ir nereikia kabinti makaronus
Gaila bejėgis vaikų, nei pas globėjus, nei tėvų namuose yra nesaugūs.... tai visgi gal savuose namuose yra saugiau.
Vaikų įsiteisinę prekeiviai, o ne vaikų teisės. Čia jokiom teisėm net arti nekvepia. Antai vokiečiai pradėjo didelį tyrimą, neabejoju, kad ir iki čia daeis.
@Nuomonė Netikiu tomis globomis. Arba del pinigu,arba uzsitikrinti globa senatveje, arba isnaudoti darbui ar seksualiai.
Į viršų