Indijoje – nerimas dėl paslaptingų susirgimų: žmonės netenka sąmonės

Indijoje žmonės, apimti traukulių, sąmonės netenka tiesiog gatvėse, o suglumę medikai negali paaiškinti to priežasčių.

Indijos Andra Pradešo provincijos ligoninėse dėl nežinomo susirgimo paguldyta jau daugiau nei 500 žmonių. Vienas vyras mirė. Paslaptinga liga, dėl kurios žmones apima traukuliai, o kai kurie tiesiog susmunka gatvėje, pradėjo plisti dar praėjusį šeštadienį. Daugiausiai sergančiųjų – vaikai. Daugelis jų skundžiasi galvos svaigimu, alpimu, perštinčiomis akimis ir kitais simptomais.

„Mūsų dukrą į ligoninė paguldė vakar. Ji vėmė, viduriavo ir drebėjo. Išsigandome todėl ją čia ir atvežėme. Iki šiol gydytojai nenurodė ligos priežasties. Jie paėmė kraujo mėginius, tad laukiame rezultatų“, – sako sergančios vaiko mama Devi.

Atlikus tyrimus, kai kuriuose sergančiųjų kraujo mėginiuose rasta sunkiųjų metalų, tokių kaip švinas ir nikelis. Visgi, ar tai yra susirgimų priežastis, medikai kol kas pasakyti negali. Tam reikia platesnių tyrimų. Tuo tarpu atlikti apylinkių oro ir vandens tyrimai jokių neatitikimų neparodė. Pacientų vartoto maisto tyrimai taip pat geri. Regione nėra didelių chemikalų ar panašių gamyklų, kurios į aplinką galėjo paleisti pavojingų medžiagų.

„Įtariame, kad žmonės apsinuodijo toksiškais metalais arba pesticidais, tačiau tik atlikę platesnius tyrimus žinosime, su kuo susidūrėme“, – pasakoja Nacionalinio mitybos instituto mokslininkas Dr. S.N. Sinha.

Nežinomų susirgimų protrūkis šalyje įvyko Indijai bandant pažaboti plintantį koronavirusą. Šalyje užfiksuota jau beveik 10 milijonų susirgimo atvejų. Tai antras didžiausias susirgimų skaičius po Jungtinių Amerikos Valstijų.


Rašyti komentarą...
A
Aišku
2020-12-12 15:56:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuoj ir pas mus pradės alpti žmonės nuo chemijos, visur oras užterštas, valgom chemija. Jeigu sveikesni žmonės jau skundžiasi sveikatos pablogėjimu, tai ką daryti sergantiems lėtinėmis ligomis, jie nei gyvi, nei mirę. Žudynės vyksta. Kažkas tuo suinteresuotas... Ir visa tai leidžiama...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų