Rašyti komentarą...
Pedofilai ima virsu
Nu siaubas,man gaila ir Neringos ir garbaus amžiaus tėvų.Žmonės norėdami šitą pedofilų klaną sutramdyk ką pasiekė,siaubą negyvenimą.Būt žinota tokios pasekmės,išeitis viena nekovot,jų privisy kaip tarakonų ne tarp eilinių o tarp aukštuomenęs
Odeta nesuprantat kad čia visi violetiniai rašo, jie viską "puikiai"žino be jokių teismų neverta diskutuot su tokiais juk matėt kokių buvo patvory, jau koktu girdėg vistą patį nusišikt man ant tos venskienės
@Argi Pažystu pora violetinių patvorinių asmeniškai , ir nu tokias pievas šneka , nesuoprasi jų argumentų. Toks jausmas kad kaška pavartojusios. Tai žinau kad neįmanoma su jais diskutuot , jie tik mato kokia venskiene gera , o kitos pusės net nesiklauso.
Žmonėms rupi kaip mergaitė ir mama nes jie yra išlaikomi iš valstybės lėšu kaip preizidentė Stankūnaitė.Pagal mergaitės paėmimą matosi kad tarp.mergaitės ir Neringos labai stiprus ryšys.Vadino Neringėle o tie suvarę išplėšė kaip grifai mergaitę .Mergaitė nebėgo mamai i rankas nesake labas mamyte ačiū kad išlasvinai matyt tokia ir mama .Pas geras mamas ištiesus rankas vaikai nekviesti bėga.Per išplėšimą mergaitės buvo pridengta kazkokiu adijeliuku kur nuo to adijeliuko matosi advokato kvaili klausimai ar pati kerpiesi plaukus ar kirpykloj?Žmonės nekvaili viską stebi visi video you tube.
@Me Taip , žmonės stebi youtubei bet vertina skirtingai , neringėle vadino tol kol pas neringėlę gyvena. Dabar mergaitė gyvena pas mama ir gražiai vadina mama , o jau ir visas straipsnis buvo , kaip mergaitė pasakojo kas vensku name dėjosi. Primokinta, prigrasinta mergaitė buvo todėl ir neringėle vadino :)
Odeta,as tai pat turiu vaiku ir ne viena,bet tokiu vaikai dalyku neissigalvos.O kas liecia ts Stankunaite,pirma jos autobiografija pasidomek,tada suzinosi,koks paukstis ji buvo is tiesu.Jau kai mokinosi Petrasiunu mokykloje,reputacija jos buvo oi,oi,oi...Is tokios mamytes visko galima tiketis ir baikit teisti tamsta kitus,niekas nedave tokios teises.Slykstus tamstos komentarai.
@Koks skirtumas A tai mano komebtarai šlykštūs , o jūs ponia žmeižiat nekalta mama. Jūsų komentarai taip pat šlykštūs ir neteisingi. Pasidomėkit kedžio praeitimi , jo draugų ratą. Tarp kitko pats pedofilas. Ir taip mergaitė pati neišsigalvos tokių dalykų niekad, bet liepama kad taip kalbėtu kalbės , nes nesupranta nei ka sako nei kodėl , o tik todėl kad ponia teta liepė. Tarp kitko tam vaizdo įraše už kadro ir teta venskiene stovi , o įrašas karpytas montuotas , ir daug sykiu klausinėjama to paties.
@Koks skirtumas Baikit tamsta ir jūs šmeižti kitus , nei matėt kad prievartavo , nei sapnavot , tai kokia teise turit teisti mama ? Vien dėl narkomano išsigalvojimo , ar dėl jos praeities ? Visi praityje kaškokių nesamonių pridirbom , bet ji pastojo , tapo mama ir nei matęt kaip myli dukra nei ka . Be kiekviena mama dėl dukros taip kovotų. O venskienė bijo dabar mergaitės labiausiai, tokia traumą vaikui padarius. Vadovaukitės ponia jūs savo žodžiais ir nešmeiškit kitų nežinant. Ir dar faktais ponia , faktais vadovaukitės o ne tik pasakom .
@Koks skirtumas Nekreipkit dėmesio į tą nesveiką Odetą, visi žino, kokia Stankunaites buvo reputacija-jei palikinedavo vaiką bet kokiai pasitaikiusiai pažįstamai, jai buvo dzin, varydavo savaitgaliais per visą Lietuvą dalyvauti su sese, tai jau geriau normalus seneliai negu tokia mama. Odeta yra tv auka tiki sukurptom nesąmonėm apie visą šitą istoriją, pas mus jaučiasi žmonėse tas tarybinis mąstymas, kai nesugeba atsirinkti informacijos. ji turbut tiki, kad ir Ūsas atsitiktinai prigėrė balutėje, kad ir Kedys užzspringo, kad gyd. Plėšnienė melavo (beje visi, kurie kažką žinojo, buvo užčiaupti), kad ir Neringa, kuri buvo pavyzdinga mokinė, mama, studentė teisėja, tipo suorganizavo žudynes.....pagalvokit, kiek turi būti trenkta ta Odeta!? deja tokių Lietuvoje nemažai, rašo visokios Marytės ir tiki tuo ką rašo, nu vargšelės.....susidėliokite įvykius ir mąstykite vištelės, o neleiskite jus kvailinti televizijoms
@Koks skirtumas Pati jūs vištelė :D labiau panašu kad jus su sovietiniu mastymu ir tikit pati televizija tik , o ypač tik krivicko laidom . O ka mama negali palikti dukros niekam ? Kas čia per nesamonė , žiūrėkit į tėvelio reputacija, narkomanas , banditas . Venskienė taip , geros reputacijos buvo , uždara , paslaptinga , tyli kiaulė gilia šaknį knisa kaip sakant, ir ne nemanau kad Ūsas paskendo balutei , ar narkomanas savo turiniu paspringo, tie patys ponios samdyti sėbrai matyt pakasė abu ir visus kitus , nors visa šita reikala žino prokuratūra ir teisėjai, ne mums šita reikala spresti . Svarbiausia pati pradžia, nuo jo prasidėjo , o prasidėjo nuo montuoto vaizdo įrašo ir linksmo mergaitės pasakojimo , kurjai liepiama sakyt ir meluot.
@Koks skirtumas Kartais vištelė ne ponia birutė būsite ? :D
o kada kalbėsit apie iššaudytų, nužudytų šeimas, jų tėvus , vaikus ? Daug kas gaili tokių nusikaltėlių, o nukentėjusieji jus niekada negrįš namo. Baisu, kas darosi, viskas išvirkščiai , Kedžiai pardavė namus , kad nupirkti žudikus ?
Kur gropstomos žemės, plauna milijonus. Žurnalistų žiburiu nersi
"Valstybžmogiai neturi ką veikt? Pakels seną skandalą?!!
Na nemanau kad musu teisesaugoje nelike doru prokuroru .teiseju kuriems nerupi teisingumas manau dori teisejai ir prokurorai turi duot atkirtti korumpuotiems tik taip isliks valstybe juk pagal dabartini scenariju juokinam ir stebinam paasauli reikia but aklam ir kurciam kad nesuprastum kas vyksta .
Stiprybes Neringai ir ju artimiesiems suzlugdytas visos seimos gyvenimas
@J like keli dori prokurorai, bet jie prieš sistema nepasipriešins...."vienas lauke prieš armija ne karys".....o sovietine smarve persisunkusiu šimtai ir visi i vieną dūdą pučia....
Budeliai ,kitaip nepavadinsi ,kodėl žmonės nepasitiki teisėtvarkos ,nėra teisybės, kol valdo
ižgamų sistema ,kodėl žmonės palieka šaly ?
Kur taip esa ,žmogžudžiai ir to turi teisę pasimatyti su tėvais ,o čia ,,,kerštauja ,negali perlipti per savę.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų