Grinevičius: su Kandrotu ir Lobovu Lietuvos šeimų sąjūdis sąsajų neturi

Ryt Katedros aikštėje skambės tie patys reikalavimai Vyriausybei, kaip skambėjo ir praėjusiuose mitinguose, teigė Lietuvos šeimų sąjūdžio lyderis Raimondas Grinevičius. Jis taip pat atskleidė, kokie yra sąjūdžio ir sulaikytų asmenų – Antano Kandroto-Celofano ir Andriaus Lobovo – santykiai. 

Apie tai R. Grinevičių TV3 Žinių „Dienos komentare“ kalbino žurnalistas Vladimiras Laučius.

Kokie rytoj bus jūsų pagrindiniai reikalavimai?

Mūsų reikalavimai išlikę nuo gegužės 15 d., juos galima rasti mūsų puslapyje. Taip pat ir birželio 15–16 d. protestų reikalavimai irgi niekur nedingo. Pirmiausia, reikia išspręsti ankstesnius reikalavimus, o vėliau kelti kitus.

Mes matome, kad valdžia net gegužės 15 d. nei vieno reikalavimo nevykdo, ir aš drąsiai galiu pasakyti, kad jie gal net ir nesvarstomi. 

Kurie tai reikalavimai?

Kad partnerystės įstatymas į stalčių atsigultų, kad Stambulo konvencija būtų užmiršta, kai kurių ministrų atleidimai kaip nekompetentingų, neatitinkančių žmonių lūkesčių – tai tie reikalavimai visi išlikę. 

Policija sulaikė per rugpjūčio 10 d. mitingą pasižymėjusius Antaną Kandrotą-Celofaną ir Andrių Lobovą. Sakykite, kaip jūs vertinate šias asmenybes ir jų dalyvavimą mitinguose, renginiuose, kur galimai dalyvauja ir Šeimų sąjūdžio atstovai? Ar jūs bendrystę matote, ar jūs jos nepageidaujate?

Mitinguose dalyvauja visa aktyvi visuomenė – ne tik Kandrotas ar Lobovas, bet dar šimtai ar tūkstančiai asmenų. Mitinguose pagrindine dalyvauja piliečiai, kurie nedirba valstybės tarnybose, nes šiems asmenims griežtai uždrausta dalyvauti tokiose akcijose.

Kas liečia šių asmenų požiūrį, tai kiekvienas asmuo turi teisę žiūrėti ir reikšti savo nuomonę, tačiau dar kartą galiu patvirtinti, kad jokių bendrų darbų ar sąsajų su jūsų paminėtais asmenimis Lietuvos šeimų sąjūdis neturi, neturėjo, manau, gal ir neturės, o gal ir turės – viskas priklausys nuo ateities. 

Visą pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
a
aha
2021-09-09 19:03:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai neturi cia pagrindiniai tokiu mitingu dalyviai ir melo skleidejai kaip ir grinevicius rockova ir kiti cia jusu remeju stilius
Atsakyti
0

A
Algis
2021-09-09 17:51:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks jūs ir "sąjūdis", kad savų išsižadat. Tai kokias idėjas žadat atnešt Lietuvai? Šiandien draugai, jei ko,"as tavęs nepazįstu"? Kolaborantų stilius. Tupėkit namie ir nedrumskit protų su šita "ideologija". Subinlaižių kahorta ir tiek.
Atsakyti
-2

a
arti
2021-09-10 17:33:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
nusiimk melo kaukę Raimundieli,neturi mat sąsajų
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų