Girto vyro gaudynės – kaip iš veiksmo filmo: sustabdė tik smūgis į pareigūnų automobilį

Policijos pareigūnai nufilmavo girto vairuotojo gaudynes. Jau anksčiau už įvairius nusikaltimus teistas vyriškis spruko, užspeistas tyčia trenkėsi į policijos automobilį.

Bandymas pasprukti 37-erių metų Akmenės rajono gyventojui baigėsi nelaime. Vyriškis bėgo nuo pareigūnų, trenkėsi į policijos mašiną. Pagaliau bėglį policija išvilko iš mašinos. Per savo paties sukeltą avariją jis susimušė krūtinę ir susilaužė koją. 

Policijos ekipažas vijosi bėglį. Įtartiną „Audi A6“ policija pastebėjo Žerkščių kaime. Vairuotojas, pamatęs policijos automobilį įtartinai pristabdė ir važiuodamas pro šalį slėpė veidą.

Važiuodami iš paskos per garsiakalbį reikalavo sustoti, tačiau bėglys neketino klausyti. Galiausiai iš kitos pusės kitas pareigūnų ekipažas užspeitė bėglį. Girtas vairuotojas bandė važiuoti priekin, kai tik išlipę pareigūnai ėmė bėgti prie sustojusio „Audi“. Bėglio mašina trenkėsi į tarnybinį „VW Transporter“

Visgi bėgliui pasprukti nepavyko, jį pareigūnai išvilko iš sudaužytos mašinos. Vairuotojui nustatytas kiek mažesnis, nei pusantros promilės girtumas – už tiek gresia administracinė nuobauda. Vyriškis jau teistas už vagystes ir fizinio skausmo sukėlimą. Jis pavasarį buvo įkliuvęs ir girtas prie vairo – buvo nustatytas sunkus girtumas. Už tai vyras gavo lygtinę laisvės atėmimo bausmę, tačiau ir toliau važinėja girtas.


Rašyti komentarą...
E
Egle
2021-02-02 21:11:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie neturi jokios tejses filmota medzega viesinti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų