Girto vairuotojo akibrokštas: neįžvelgė kaltės ir šokdino pareigūnus

Policijos pareigūnai pastebėjo kelyje įtartinai manevruojantį „Audi 80“ automobilį. Pareigūnams jį sustabdžius iš automobilio salono padvelkė alkoholio kvapelis. Iš pradžių vairuotojas klusniai vykdė pareigūnų reikalavimus, tačiau vėliau pratrūko ir reiškė vis didėjantį nepasitenkinimą. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Paaiškėjo, kad automobilį vairavęs vyriškis neturi vairuotojo pažymėjimo. Jam nustatytas vidutinis 2,35 promilės girtumo laipsnis. Nors pažeidimas akivaizdus, vyriškis nustebino pareigūnus savo prašymu jį paleisti. 

„O tai kam aš keliu problemas dabar? Tai kad nesąmones jūs darote, ką mes padarėme?“, – piktinosi sulaikytasis, pratrūkęs keiksmais. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Girto vairuotojo akibrokštas: neįžvelgė kaltės ir šokdino pareigūnus

Nepasitenkinimą reiškė ir kartu su vyriškiu automobilyje važiavęs jo draugas. Jis pareiškė, kad automobilis priklauso jam, o vairuotoją pasamdė. Vyriškis piktinosi, kad jo automobilis bus nuvežtas į laikinąją saugojimo aikštelę.

„Sėsk už vairo, nuvežk mane iki namų. Aš kuro užpylęs“, – pareigūnams įsakmiai aiškino vos ant kojų pastovintis vairuotojo bičiulis.

Sulaukęs pareigūnų pasiūlymo nuvežti jį į nakvynės namus, vyriškis tokio varianto nė nesvarstė. Pasiėmęs automobilyje buvusį batoną jis patraukė savais keliais.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Savo akimis pamatyti situaciją galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų