Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Prispausdino pinigu, paskleide po pasauli fantiku, sukele kainas, suinvestavo, o dabar issipardavines ir isimines pinigus.
Laukia z.opa
Nesukit galvas žmonėm, jie turi savo galvas ir savu protu vadovaujasi, o ne jūsų sušik prognozėm.Geriau taip kiekvieną dieną po straipsnį parašykit, informuokit žmones, kur slėptis žmonėm ištikus karui...
Geros žinios. Pagaliau ir NT rinka atsigaus. Sumažėjus palūkanoms ir augant atlyginimams, ženkliai padaugės ir NT pirkimo/pardavimo sandorių. Bet, to pasekoje, būstas ir nuoma brangs, deja..
Pries 7 m, paskola gavom buvo 2 proc, dabar jau 7 proc, visa paguoda butas buvo pirktas uz 50 tukst, dabar jau apie 100 tuks, ir nedidele suma liko atiduot ,per ta palukanu pakelima daug nukencia verslai , lizingai net mokslui buvo 1,5 dabar apie 4 ,padarytu aiskias palukanas 3-4 proc, galetum kazka planuot ir pirkt taip atsigautu ekonomika ir zmogu gerbuvis pageretu .
Pagal jekonomistus Lietuvoje kainos jau minusines turejo buti.

Kaip tiek kartu susimovusiais asilais tiketi galima? Kokiam santechnikui viena karta rimtai susimauti uztenka - ir juo nepasitiki, o situos asilus vis tiek spausdina.
Kas ir UZ KA jiems algas moka?
Niekas nemazins visus metus vaikeli. Kai buvo nuleistos irgi vos ne 5m laikesi.
@Garbes premjeres zodis nejuokinkit voverių. Sumažins tas palūkanas ir vėl užvers rinkas prispausdintais pinigais, kad sekančią infliacija sukelti.
geriau jau pas bureja nueiti
geriau jau pas bureja nueiti
nei klausytis ekonomistu, tas pats izgorodinas sake kad JAV bus blogai. Bet JAV is visos planetos ekonomika labiausiai augo ir auga...:D, net prie didziausiu palukanu per 40 metu...:D. kosmosas...o ES ekonomika letai bet uztikirintai leidziasi...to zmones nejaucia nes turi darbus, algos kapsi, vienodai sviecia dar ES pinigai plaukia...bet paziurekite, ES istekliu neturi salis kuri tieke ES isteklius kariauja su ukraina ir boikotuota...nori zalios elektros, bet viska kas zalia kina pagamina nes ES vel istekliu neturi...:D, dujos 2 kartos brangesnes liberalios amerikieetiskos nei rusu kad buvo elektra birzoje 2-3 kartus brangesne nei kad visados buvo ES rinkoje zaliavine...ukininkai visur protestuoja del zalios smegenu plovimo politikos, ursula sedi siltai su parlamentarais ES ir juokiasi kad zalia politika pakels ES ekonomika, sveikai gyvens 500 mln sajunga 8-9 milijardu zmoniu kontekste...:D
Gana čia šūdą malt ir žmonėms kelt lūkesčius.
Šitie padugnės ekonomistai, žmonėms kabina makaronus ant ausų, nes nori sukelt lūkestį, kad žmonės išlaidautu ir išleistų paskutines santaupas.
O bus visiška šikna. Krize
Labai smagu kad ekonomika atsigauna, galesim remti Ukraina antra raunda
@Slava Ukraini nuo kiekvieno valstybes tarnautojo kas menesi po 10 procentu ukrainai nuskaiciuotos algos pervesti. tegul rodo pavyzdi o ne pinigus ima is paprastu zmoniu ir verslu...
@siulau istatyma Siulau 30%. Jie ir taip daug uzdirba. Jekonimikos ministerijos klerko vidurkis - 5 000 euru.
@Slava Ukraini Galės bepročiai paskutinius triusikus nusimauti.
Tegul amerika atstato ukraina, nes sukėlė kara
Ko visi verkia dėl tų palūkanų? Ar kas nors paskolas išduoda dirbantiems už minimalkę? Visi kas turi paskolas ramiai gali mokėti ir šiek tiek didesnes įmokas. Užteks triesti dėl tų palūkanų
@netriesk esu programuotojas as gaunu 2700 EUR kas menesi, zmona yra vaistinike, baigus farmacija 2400 EUR kas menesi...manot mums sunku?....dauguma, laaabai daug zmoniu LT laaabai gerai gyvena, sakot ne? nuvaziuokite i miestus, kavines, paziurekite su kokiais auto, kokiuose namuose gyvena, kiek keliauja ar oro uostai tusti, ? ar SPA tusti...?:) superiniai laikai tesiasi.
@butent Tevai nepasakojo apie pilnas kavines ir Palanga sovietmeciu? Tai tada gerai buvo?
@butent Kiek tu uz busta kas menesi moki?
@butent Nauja spargalka Vysniauskas sugalvojo? Kokis rojus prie konservu, a nia?

Tai gal nori su kitais pasidalinti, kai tokis klestintis esi?
@netriesk Zinoma, gali. Gali netgi visa alga atiduoti, kad jus, konservai paspringtumete greiciau.

REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų