Duris atveria Paryžiaus zoologijos sodas: karantino metu gimė 60 jauniklių

Paryžiaus zoologijos sode smagiai žolėmis smaguriauja dvi žirafos, o štai jos jau tiesia kaklus. Jau visai netrukus – po savaitės – į jas, kaip ir kitus zoologijos sodo gyventojus – galės paspoksoti lankytojai. Mat nuo spalio uždarytas Paryžiaus zoologijos sodas ir vėl atveria duris.

„Galimybė vėl matyti žmones vėl pažadins gyvūnų smalsumą. Net jei neatrodo, jiems įdomu, kai ateina žmonės. Bet ir jie patys žiūri į žmones, domisi“, – sako zoologijos sodo mokslininkas Alexis Lecu.

Šis atidarymas – puiki naujiena. Mat dėl pandemijos įstaiga negavo bene 17 milijonų eurų. O atėjusiesiems čia bus ką veikti – ir ne tik į gyvūnėlius pasižiūrėti, bet ir daug sužinoti apsilankius gamtos istoriniame muziejuje.

Tiesa, karantinas buvo „darbingas“ – zoologijos sodas atsidarys pasipildęs. Nuo praėjusios vasaros čia gimė per 60 jauniklių, įskaitant babuinus, Humbolto pingvinus, flamingus. Pernai lapkritį gimė tapyrų jauniklis – tai pirmasis šios rūšies mažylis, per 34-ius metus gimęs zoologijos sode. Tad lankytojai tikrai turės, kur paganyti akis.

Šiame zoologijos sode yra 2,5 tūkst. gyvūnų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų