Dingus keturmetei, vilčių ją rasti gyvą lieka nedaug: už informaciją siūlo daugiau nei pusę milijono eurų

Australijoje pareigūnai siūlo gerokai daugiau nei pusę milijono eurų už informaciją apie savaitgalį iš stovyklavietės dingusią keturmetę mergaitę. Šalies pareigūnai jau kelias dienas ieško Vakarų Pakrantėje mistiškai dingusios mažametės, kurios tėvai nerado pabudę palapinėje. Mergaitė dingo kartu su miegmaišiu. Policija įtaria pagrobimą. 

Per 100 pareigūnų jau ilgiau nei pusę savaitės nuodugniai šukuoja Vakarų Australijos pakrantės dykynes, krūmynus ir šlaitus. Iki šiol niekaip neranda savaitgalį čia dingusios keturmetės Cleo Smith. Mergaitė su tėvais nakvojo stovyklavietėje įrengtoje palapinėje. Apie pusę antros naktį tėvai palapinėje paskutinį kartą matė mergaitę, o pabudę maždaug pusę septintos ryte suprato, kad jos palapinėje nėra.

„Kaskart, kai mums paskambina, tikimės, kad ji grįš namo. Žvelgiame į paplūdimį ir įsivaizduojame, kaip ji atbėgs į mūsų glėbį. Bet vis dar laukiame“, – sako mama Ellie Smith.

Kartu su dukra dingo ir miegmaišis. Iki šiol paieškos buvo bevaisės, tad pareigūnai prabilo apie galimą pagrobimą.

„Įvertinę visas pastangas ir nuodugnią paiešką, kurią atlikome – manome kad ji buvo pagrobta iš palapinės“, – teigia detektyvas Rod Wilde. 

„Siūlome milijoną dolerių bet kam, kas suteiks informacijos padėsiančios rasti Cleo“, – kalba Vakarų Australijos premjeras  Mark McGowan.

Vakarų Australijos valstijos siūlomas milijonas Australijos dolerių – tai maždaug 650 tūkst. eurų. Pareigūnai prašo atskleisti jiems bet kokias užuominas, kurios galėtų padėti ieškant mažametės. Vakarų Australijos detektyvai sako, jog dar viliasi keturmetę surasti gyvą, bet baisiausias scenarijus su kiekviena diena tampa vis labiau tikėtinas.


Rašyti komentarą...
V
Violeta
2021-10-23 11:49:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visad tokiais atvejais pagalvoju kad būtų gerai tas čipas kaip šunims ... dingo ..radai .. o dabar prekyba žmonėmis klesti. Kas kur nori tą veža nori organams pagrobia
Atsakyti
0

N
Na
2021-10-24 19:24:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Violeta čipas juk ne GPS nenustatys kur vaikas yra. Ir šiaip man tai įtartiną, ką tėvai miegojo kaip užmušti, kad nieko negirdėjo? Man asmeniškai kiekvienas vaiko judesys įkvėoimas kitos kai esam svetimoje vietoje automatiškai prabudina, o čia su visu miegmaišiu vaiką ištraukė ir nieko nepajuto netikiu. Nenoriu galvot blogiausia, bet ar nebus pačių tėvų darbas....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų