DIENOS PJŪVIS. Ar Lukašenkai pavyks smurtu užgniaužti protestuojančius žmones?

Neramumai Baltarusijoje nesibaigia. Baltarusių kova prieš 26-erius metus valdžioje esantį Aliaksandrą Lukašenką nesibaigia nuo rugpjūčio 9-osios. Kai kitiems atrodė, kad neramumai greitai pasibaigs, jie, panašu, tik didėja. Opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja pradėjo formuoti šešėlinę vyriausybę, Europos Sąjungos lyderiai pagaliau pritarė dėl sankcijų Baltarusijai, o tuo metu Rusija skelbia, kad jos kariuomenė bet kokiomis aplinkybėmis gins Baltarusijos interesus. Bet svarbiausia tai, kad patys baltarusių žmonės nesustoja ir toliau šalyje rengia masinius protestus, kuriuos režimas slopina smurtu. Bet ar pavyks Lukašenkai smurtu užgniaužti protestuojančius žmones?

Apie tai – portalo tv3.lt pokalbis su politologu Maksimu Milta.


Rašyti komentarą...
k
kitas koldūnas
2020-10-02 13:37:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad masiniai protestai baigėsi, o su likusiomis saujelėmis Lukašenka susidoros. Lukašenkos galia tame, jog jam nereikia nieko slėpti ar vaidinti - jis nevaidina švento, pareiškė, kad jam nereikia jokių pripažinimų ir sankcijų visai nebijo. Užtat ES jam nuolaidą padarė - neįtraukė jo pavardės į juoduosius sąrašus :)
Atsakyti
-1

Z
Zita
2020-10-02 16:01:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai abejoju. LIETUVA LABAI ARTI GYVENA PRIE BALTARUSIJOS....IR KUO TOLIAU VYKS TOKIE PRIĖMIMAI .LIKSIME BE SUSKILUSIOS GELDOS .IR SKAIČIUOSINE KOVIDO SUSIRGUSIUS NE TIK NUO JOBET IR NUO VISO KITO.NUODIJINAI PRASIDES .O TAI IR YRA BALTARUSIJOS UR RUSIJOS POLITIKA
Atsakyti
0

P
Pavyks
2020-10-02 13:17:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar pavyks Putinui su Lietuvos pagalba parklupdyti Lukašenką.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų