Darnią kaimynystę sujaukė keistas nesutarimas – Janina apkaltino kaimynę pavogus saulę

Janina apkaltino savo kaimynę Nataliją, kad ši pavogė saulę. Šio nesusipratimo nuskubėjo aiškintis „TV Pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus.

Konfliktas tarp kaimynių kilo dėl lango. Natalija darė savo vonios kambario remontą ir užtemdė nedidelį langą, pro kurį į už sienos esantį Janinos vonios kambarį patekdavo saulės šviesa.

„Net negalėjau nusimaudyti. Ten šalta, nes visur tamsu. O tai biškį saulutė įeis, jau man šilta bus“, – sakė Janina ir skundėsi, kad jos kaimynė į langelį įdėjo matinį, o ne skaidrų stiklą.

Natalija sakė nesuprantanti, ko kaimynė iš jos nori ir kad yra pasiryžusi nesutarimą spręsti teisiniu keliu.

„Aš į jos teritoriją nelendu. <...> Teisiniu būdu mes galime sprendimą rasti. Kitaip neišeina su ja susitarti“, – sakė moteris.

Natalija sakė nemananti, kad nuskriaudė Janiną. Anot jos, šviesos kaimynės pusėje tikrai pakanka. Tačiau ši kategoriškai nesutiko.

Gelbėtojas Žilvinas pasiūlė nesutarimo sprendimą – laidos lėšomis pakeisti matinį lango stiklą skaidriu. Čia padėti pasišovė nesutariančių moterų kaimynas Mantas.

„Aš labai gerais susipažinęs su šitom problemom. Jeigu reikės, aš visą laiką jai (Janinai – red. past.) padedu“, – sakė Mantas ir pažadėjo pats pakeisti lango stiklą.

Kuo baigėsi kaimynių nesutarimas, pamatykite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų