Rašyti komentarą...
protingas i ta propaganda nekreipia dėmesio- o tiems šeip ar kitaip visur ir visada buvo ir bus blogai - kaip nereikalingas daiktas neturintis vietos išniks ir niekas nepasiges , gyvenimas nestovi vietoja eina i prieki tad propaganda darbštu ir mąstanti žmogų neveikia tad nereikia be reikalo šlapintis i kelnes
Paleckis dvieselena perkares džiovininkas . pupkino zopalyzas
Pupkin cmo, a ne prezident. On pider
Ar galima klausti Dariaus Jauniškio, „ar VSD direktorius dangsto KGB?“. Tai nesudėtingas klausimas, bet norėtųsi išgirsti atsakymą, ir dokumentą matyti kuris pagrįstų jog taip nėra daroma.
Paleckio "rakstis" metai is metu
Paleckio "rakstis" metai is metu
kenkia ir iki siol... nieko. Bejeges musu atitinkamos tarnybos, o Paleckis tai daro subtiliai ir vargo nemato. Laikas nuo laiko pasitarti ir pasirodyti jo "draugeliai"vaziuoja i rusyna.
Čia ne Jauniškis sprendžia dėl leidimų gyvent rusam. Čia kaip pasako Jurgelis meistrelis ir vaikutis daro. Jauniškis pažymų kūrėjas. O tarp xakolu Lietuvoje ir yra Rusijos užverbuotu. Mat xakolas kaip seimo narys turi nelieciamybe. Taip kad tas vabalas marijonete grybauskaites statytinis. Ir kodėl Nauseda pratese jo kadencija. Čia klausimas.
Jauniškis valdžios vergas. Kas važiuoja į Rusiją ir Baltarusiją grėsmė Lietuvai? Asilo mintys . O į Taivana ir uždaryt Kaliningrado tranzitą čia ne grėsmė apuoke? Va kokie vabaušiai vadovauja VSD. Pats vazinejo į Rusiją ir nieko. Dabar imperatoriaus šalikai tarnauja.
vien siemet leidimai gyvent Lietuvoj isduoti 2 tukst. rusijos pilieciam ir 10 tukst. BY pilieciams.Sios salys ivardijamos,kaip priesiskos Lietuvai.Cia Jauniskis jokios gresmes nemato? O tie keli niekam neidomus klounai jau kelia gresme.
@tai va reiskia per menesi priesisku saliu zmonems isduodama apie 2 tukst. leidimu gyvent Lietuvoj.Ar kas nors domisi kas jie tokie?Tokiais tempais jiems cia plustant patikrint neimanoma.Ar migracijos dep. nevykdo veiklos pries Lietuva VSD ? Jauniskiui laikas atsistatydint nedelsiant.
Jauniškį irgi išnaudojo sovietai iki 1990m.
jei jau ismetama kazkas apie palecki reiskia vel dumu uzdanga ir anukas kazkur apsisiko, tad ieskokite priezasciu kitur - nes ministrai kiekviename savo pasiulyme veikia pries Lietuva
Į viršų