Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vėl paniką skleidžia.
Gal jau gana knisti prota dvasios ubagai nelaimingi su ta liga kurios nen ir niekada nebuvo.
Dirbti nuotoliu neleidžia, visi kosti darbo vietoje. Nesitestuoja, nes biuletenio nenori. Nenori, nes is Sodros kapeikų vaistų nenusipirksi. Ir ką? Normaliai?
Totali melo ir panikos propaganda. Nieko naujo "valdiškoje žiniasklaidoje". Svarbiausia visus gąsdinti "covidais, rusais,teroristais ir kitu brudu". Kai žmonės įbauginti juos lengva valdyti. Valdžia gali net jiems ant galvų šikti, o jie bus nuolankūs.
Tas gaisras baigsis 2025 03 31 su Pasaulio banko programos pabaiga.
Šimonytės favoritas visiškoje beprotystėje. Jis per 4 metus ir nesuprato, kad jam šimonytė pakišo kiaulę ir dabar jis ir jo visa komanda iki gyvenimo pabaigos bus kankinama kiekvianame lietuvos kampelyje. tokio chaoso niekas kitas nesugebėjo padaryti. Amem.
asilu brigada dulki dulkint


pamačiau nuotrauką -labai tiksluu-dulkys pavojingiausia atmaina
paskui tą laivą, panikieriai...o bailiai tai vos tik snarglys išlenda, puola testuotis ir sloga užskaitoma kaip baisi liga.
Dulkys jau nieko nebesupranta
Dulkys jau nieko nebesupranta
SAM ministerija krizėje. Jie visiškai nebesupranta kas darosi medicinoje, vaistinėse. Kauno profesoriai iįvogė biudžetą, daro ką nori. Nevyriausybininkai SAMe taip pat chaosą kelia. Grobia pinigus ir rėkia, kad viskas blogai. Policininkai šaudo ligonius. Kovidas siaučia ir kaukių SAM bijo kaip ugnies. Pavežėjai trolina SAMą - rusiškai keikdami ligotus tautiečius. Vėžininkai blaškosi. Kaimiečiai nebežino kur gimdys. Mirtingumas didžiausias ES. Total koškar.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų