LeBronas Jamesas savo pasiekimų kolekciją papildė dar vienu įrašu, o Los Andželo „Lakers“ (24/11) namuose 117:91 (41:21, 32:23, 26:25, 18:22) sutriuškino San Francisko „Warriors“ (19/16).

Rungtynėse viskas buvo beveik aišku įsibėgėjus pirmajam kėliniui. Nugalėtojai spurtavo 16:2, o kėlinį baigė triuškinamu pranašumu (41:21).

„Lakers“ pagerino šio sezono pirmoje rungtynių pusėje pelnytų taškų rekordą. Į rūbinę ekipos išėjo švieslentėje degant rezultatui 73:44. Tokį dominavimą lėmė uždarytas pagrindinis varžovų ginklas – tritaškiai. Per visas rungtynes Stephas Curry ir kompanija pataikė 8 tolimus metimus iš 34 bandymų (23,5 proc.).

Svečių bėdos tuo nesibaigė – dvikova antrajame kėlinyje baigėsi Draymondui Greenui, kuris pasuko kairę čiurną.

„Lakers“ forma pastaruoju metu bangavo ir tai neabejotinai yra susiję su Anthony Daviso trauma. Visgi L. Jameso vedama ekipa nugalėjo pastarosiose dvejose rungtynėse, o karalius sužaidė 1300-ąjį reguliaraus sezono mačą per savo karjerą. 36-erių atletas tapo 23-iuoju žaidėju pademonstravusiu tokį ilgaamžiškumą.

„Lakers“: L. Jamesas 19 (24 min., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), A. Caruso ir Mark. Morrisas po 13, K. Kuzma (11 atk. kam.) ir D. Schroderis po 12, T. Horton-Tuckeris 11 taškų.

„Warriors“: E. Paschallis 18, S. Curry 16 (2/7 trit.), K. Oubre jaun. 14 taškų.