Baukutė – apie krizę po darbo Seime: teko remontuoti asmeninį gyvenimą

TV3 laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovės neslepia dalijantys gyvenimą iki Seimo ir po jo. Vienoms tai buvo tik ketveri metai – viena kadencija Seime, kitioms – net keliolika metų. Bet kuriuo atveju, tai buvo reikšmingas etapas, daug ką pakeitęs jų gyvenime. Pakeitęs netgi santykius šeimoje, parodęs tikruosius veidus tų, kurie buvo šalia. Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbėjo Dalia Teišerskytė, Donalda Meiželytė ir Asta Baukutė.

2008-2012 metų Seimo kadencija aktorei Astai Baukutei kainavo ir atsisveikinimą su teatru, ir subyrėjusią santuoką. Ji iki šiol jaučia besivelkantį patyčių šleifą, o grįžimas į aktorystę buvo lėtas.

„Reikėjo remontuoti savo asmeninį gyvenimą“, – atvirai laidoje kalbėjo Asta Baukutė.

Moteris iki šiol prisimena darbą Seime. Esą ji iki šiol yra be galo dėkinga Arūnui Valinskui – jei ne pasitikėjimas juo, Asta tikrai nebūtų lindusi į tokia avantiūrą.

Darbas Seime, kaip ir bet koks darbas, turėjo savų pliusų ir minusų. Asta iki šiol prisimena atvejį, kai ji Seimo posėdžio metu ėmė maitinti savo kūdikį. Tąkart ji pamatė ne vieną kreivą žvilgsnį ir daugiausia iš moterų.

„Kur daugiau vyrų, ten mažiau intrigų“, – tiesiai šviesiai sakė Asta.

Nepaisant to, moteris už savo darbus gavo ne vieną gerą žodį. Kai kurie kolegos teigė, kad ji per ketverius metus sugebėjo padaryti tiek, kiek per tris kadencijas nesugebėjo padaryti joks kitas Seimo narys.

Asta taip pat prisiminė ir momentą, kai iš Česlovo Juršėno gavo padėkos raštą. Tačiau jo žodžiai buvo tarsi pranašas – „taip ryškiai sužibai ir greitai užgesai“.

Po ketverių metų Seime Astos laukė tikrai sunkūs laikai. Kaip įvardijo pati aktorė, tai buvo tarsi juoda skylė. Dėl politinės karjeros moteriai teko paaukoti aktorystę, o po darbo Seime į ją sugrįžti tikrai greitai nepavyko.

REKLAMA

Tačiau bene sunkiausi momentai moterį aplankė ne dėl karjeros, o dėl asmeninio gyvenimo žaizdų.

Ką apie savo asmeninį gyvenimą po darbo Seime papasakojo Asta Baukutė, kaip ji apibūdina ketverius metus darbo politikoje ir kokias gyvenimo pamokas ji išmoko parlamente, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Visi mes žmonės“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

NEPAMIRŠKITE UŽDUOTI KLAUSIMŲ BŪSIMOS LAIDOS PAŠNEKOVAMS.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
T
Thomas
2020-02-16 21:18:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suremontavai??
Atsakyti
0

G
Gerai
2020-02-16 22:06:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
buvo už nieką tokius pinigus gauti. Man jos visos pono Valinsko atsivestos tolygios Kručinskienei arba dar baisiau. Tik tuo metu niekas nedrįso akivaizdžiai niekinti
Atsakyti
-2

A
Ar
2020-02-16 20:56:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar nebėr kur pasirodyti su nuogais papais...?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų