Avarijoje „Via Baltica“ kelyje žuvo žmogus: „Klaida, kuri kainavo gyvybę“

Mirtimi pasibaigė avarija „Via Baltica“ kelyje. Kelkraštį užkabinęs 70-metis senjoras nenorėdamas atsidurti griovyje metėsi į priešingą eismo juostą, o ten kaktomuša trenkėsi į kitą automobilį. Per avariją nukentėjo jo keleivė, o vairuotojas netikėtai mirė po kelių valandų ligoninėje.

Avarija Panevėžio rajone „Via Baltica“ kelyje netoli Pasvalio rajono ribos sukėlė vairuotojas, staiga išlėkęs į priešpriešinę eismo juostą. Pasak įvykio liudininkų, prie „Nissan“ vairo sėdėjęs 70-metis senjoras neapgalvotai pasielgė, kai užvažiavęs ant kelkraščio pabijojo nulėkti į griovį.

„Liudininkai, kaip minėjau, kad jis, kliudęs kelkraštį, matomai per staigiai pasuko vairą, nesuvaldė ir išvažiavo į priepriešinę eismo juostą“, – pasakoja techninės pagalbos kelyje atstovas Jonas Pipiras.

Po kaktomušos į „Opel“, šis nuo smūgio nulėkė nuo kelio ir vertėsi. Į avarijos vietą atskubėjo visos specialiosios tarnybos. Medikų pagalbos prireikė 54-erių „Opel“ keleivei ir avariją sukėlusiam „Nissan“ vairuotojui. Deja, senjoras vėliau ligoninėje mirė.

„Klaida, kuri kainavo gyvybę. Išmušti ir lūžę ratai, auto skysčiai išbėgę, išsilieję, gaisrininkai evakavo, išvalė, surinko degalus“, – tęsia jis. 

Abu tragiškos avarijos vairuotojai blaivūs. Kol vyko avarijos likvidavimo darbai, kelyje susidarė automobilių spūstis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų