Rašyti komentarą...
Manau, kad problema yra visai kitur. Turėtume pripažinti viena faktą, kad pagrindinė senjorų problema iš esmės yra net ne širdies, klausos ar net ir regos problema, bet reakcijos laiko, o jos niekas net nėra teisiškai reglamentavę ir atlikdami vairuotojo sveikatos patikrinimą, niekas netikrina reakcijos laiko. Taip, jis kinta, bet ne tiek ženkliai. Ar mūsų valdžiažmogiai ti nesupranta, ar bijo paleisti “džiną” iš butelio, juk nustačius ribas, matyt vairavimo teisių negautu ne tik senjorai, bet ir nemaža dalis jaunesnių žmonių, tame tarpe ir seimūnų. Aš manau, kad tai pagrindinis rodiklis apibūdinantis vairuotojo sveikata, kartu su jo rega, o jo ir netikrina. Žinoma, daugumai senjorų, kaip ir kitų žmonių tai būtų nuosprendis, bet jeigu jau imamės saugesnio eismo, tai tą ir turime daryti, o ne imituoti, ar papildomai prisidėti prie biudžeto surinkimo. Tikriausiai visi suprantame, kad jeigu vairuotojo reakcija yra daugiau ne 2 sek., tai yra realus pavojus saugiam eismui, todėl tiksinčios “bombos” neturėtų dalyvauti eisme, tuo labiau, kad nebūtų ginčo, sąlygos visiems būtų vienodos. Atkreipčiau dėmesį, kad per 1 sek., važiuojant net ir 50 km. greičiu, automobilis pravažiuoja beveik 14 metrų, taigi tai jau yra prabanga. Be to, mano nuomone, jeigu vairuotojas nesugeba važiuoti (mieste) 40-50 km/val greičiu, jis negali dalyvauti eisme, nes nesugeba deramai vairuoti ir sukelia aibe avarinių situacijų.
Tai tegul senjorams kompensuoja tuos dažnus sveikatos patikrinimus
Ok, bet ir BMW vairuotojai kas pusę metų pas psichologą .
Man 80metu,per ši mėnesį nuvažiavau virš 1000 km. Jaučiuosi gerai,tikrinsiuos kas metai,gal mokestis už patikra didokas 30 EUR.
Gydytojams dar vienas papildomas pajamų šaltinis.
tiksliai yra kad nesiorientuoja nejaučia gabaritų mašinos jiems vairavimas tarsi sunkus darbas net ir jaunas o kiti net ir po 30 metų vairavimo sunkiai važiuoja.
visai nelygu koks vairuotojas ir kokia reakcija yra jaunų žmonių kuriems vairavimas yra kančia negali sureaguoti kai reikia pastatyti kieme auto stumdo kokias dešimt minučių ypač moterys.
Nieko naujo, pyderų valdžia tik moka mokesčius kelti ir baudas vis naujas sugalvoja.
O dabar tiesiai sakau.ATSIPISKIT NUO SENJORU. Ir dar senjoras senjorui nelygus. Kiek snarglių už vairo net furose.
Senjorams tiktų ir šeimos daktaro išrašas. Be komisijos pirmininko parašo. Juk visą gyvenimą gydė.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų