Aiškėja, kaip įvyko nelaimė Kaune statant tiltą: neatlaikė viena konstrukcija

Statant tiltą per Nerį, kuris yra platinamos autostrados dalimi, nukrito dalis konstrukcijų ir žuvo darbininkas, jo kūnas liko gulėti prispaustas. Žuvusiojo iškelti ugniagesiai su sava įranga nesiryžo. Ieškoma specialios technikos. Sužeisti ir dar 4 darbuotojai, dviejų būklė sunki.

Ant statomo tilto per Nerį pirmyn atgal zuja greitosios. Į ligoninę veža sužalotus darbininkus. Atvykę ir gausios policijos bei ugniagesių pajėgos. Nukritus konstrukcijoms žuvo vienas įmonės „Kauno tiltai“ darbuotojas.

„Trūko metalo konstrukcija, prispaudė žmones, žuvo vienas mūsų darbuotojas. Negaliu paaiškinti, kodėl taip atsitiko, baisiausia, kad žmogus žuvo“, – sako „Kauno tiltai“ generalinis direktorius Aldas Rusevičius.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nukritusi statomo tilto konstrukcija Kaune pražudė darbuotoją

Dar keturi statybininkai sužeisti. Dviejų būklė sunki.

„Ugniagesiai padėjo nukelti vieną nukentėjusį gyvą, stabilizuotą ant medinių neštuvų, jį ant pastolių atnešė iki greitosios pagalbos automobilio ir buvo toliau vykdoma žvalgyba“, – pasakoja ugniagesių pamainos vadovas Erikas Baltrimavičius.

Žuvusiojo kūnas liko gulėti statomo tilto apačioje, prispaustas sunkių konstrukcijų, jo ištraukti gelbėtojai nesiryžo, kad nenutiktų dar didesnė tragedija.

„Mes savo turima įranga tų didelių konstrukcijų metalinių armatūrų ir sijų negalim pašalinti, bus organizuojami kranai, spec. technika, plius reikalingos specialios žinios, kurios leistų įvertinti pačių konstrukcijų stabilumą, ar jas galima judinti“, – teigia E. Baltrimavičius.

Pasak įmonės vadovų, visi sužeisti darbuotojai ir žuvusysis patyrę, dirbo ilgus metus, o ir prie tilto darbų plušėjo jau ne vieną mėnesį, mat kaip tik vyko paskutinis tilto statybos darbų etapas.

 


Rašyti komentarą...
K
Kas per
2021-01-27 20:21:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
projektuotojai projektavo ta tilta?Viskas kuo"pigiau"ir lengviau?LV pvz.neuzteko,kai "maxsima"sugriuvo?
Atsakyti
-1

T
Tada
2021-01-27 21:07:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kas pirmas per ji pabaigta vaziuos? Garantas-tiesiai i vandeni !
Atsakyti
0

M
Marius
2021-01-27 21:31:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesenei rašė,kad konstrukcijas virina Vokietijoj,o parvežę montuoja.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų