Aiškėja detalės apie kraupų nužudymą Ukmergės rajone: prabilo vietiniai – mergina buvo galimai nėščia

Ukmergės rajone – kraupi žmogžudystė. Miško pakraštyje, po lapų krūva, visai šalia kelio, miškininkas rado 19-metės kūną subadytu kaklu. Pareigūnai sulaikė įtariamąjį – dvigubai už auką vyresnį vyrą. Vietos gyventojai pakraupę pasakoja, kad ir auka ir vyras, su kuriuo ji gyveno, buvo gerai žinomi.

Ukmergės rajone, miško pakrašty ties Taurupiškio kaimu, vakar zujo policijos pareigūnai. Kūną vakar vidury baltos dienos apie 13.30 val. aptiko pro šalį važiavęs vietinis miškininkas. Veido rodyti nepanoręs vyras pasakoja lavoną pastebėjęs, kai sustojo apžiūrėti įtartinos lapų krūvos visai šalia kelio.

„Matėsi šiek tiek nugaros lopinėlis, kuris ir užkliuvo važiuojant greitai, kuris man ir sušmėžavo. Ir sportbačiai matėsi. Ir vienos rankos plaštaka. Kitkas viskas buvo lapuose“, – sako lavoną aptikęs miškininkas.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalės apie kraupų nužudymą Ukmergės rajone

Netrukus įvykio vietoje pasirodė pareigūnai.

„Apžiūrėjus įvykio vietą buvo nustatyta, kad tai merginos kūnas su durtinėmis žaizdomis. Merginai 19 m. Atliekant tyrimo veiksmus paskui buvo nustatytas įtariamasis, kuris yra sulaikytas. Ir pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo“, – pasakoja Ukmergės rajono policijos komisariato reagavimo skyriaus viršininkas Vladas Butkus.

„Atvažiavo policija, jie ten tuos lapus šiek tiek atidengė ir pasimatė, kad tai moteris ir kakle dvi durtinės žaizdos“, – teigia lavoną aptikęs miškininkas.

Sužinoję, kad visai netoli jų namų rastas jaunos moters kūnas, vos kelių namų Taurupiškio kaimo gyventojai pakraupo. Netoli miško gyvenanti Genovaitė iš karto prisiminė Velykų rytą įtartinai pro jos namus ėjusią porą.

„Į tą pusę, tiesiog į tą pusę vyras ir moteris ėjo. Bet kokio amžiaus, kaip matot, šaltas oras buvo, apsirengę, ir nei veidų, nei ką. Tik eidamas vyrukas, mes ir mama mano per langą virtuvės žiūrim, jis atsisukęs, vis atsisuka ir žiūri į mūsų langą“, – kalbėjo Taurupiškio kaimo gyventoja Genovaitė.

REKLAMA

Vyras ir moteris esą per lauką nėrė miško pusėn.

„Ir kad įdomiausia, tiesiu taikymu į tuos krūmus. Tik vakar sužinojome tokį dalyką. Tiesiog niekur. Eina praeina“, – sako Taurupiškio gyventojas Vladas.

Taurupiškio gyventojai sako, kad praeivių būta ne vietinių. Tą patį kartoja ir netoliese esančios didesnės Šešuolių seniūnijos praeiviai, taip pat nustebinti kraupaus įvykio:

„Pas mus ramu, ramu. Pas mus aš pirmą kartą kai sužinojau tai aš… nežinau aš, kad taip galėtų būti. Pas mus sako, kiek girdėjau, kad į kaklą pjovė, kur pjauta. Čia tikrai ne vietinė bus.“

Kalbinant vietinius aiškėja, kad kraupaus nusikaltimo auka už 10 km nuo šios vietos esančios Želvos gyventoja. Vietiniai gandus iš karto patvirtina – rodo kur gyveno nužudyta 19-metė.

„Baisu, ką gali galvoti. Pati dukra turiu… tai baisu, kas čia vyksta. Kiek žinau, nėščia buvo, kiek girdėjau. Ji dabar laukėsi“, – pasakoja Želvos gyventoja Gintarė.

Aukos kaimynai sako, kad pareigūnai, įvykio vietoje dar ir vidurnaktį darbavosi. Name – policijos užantspauduotos durys:

„Kaimynas kaip kaimynas. Ji čia labai trumpai gyveno, o jis kaimynas kaip kaimynas.“

„Tai anas gi su manim dirba. Prieš savaitę gal kokią matęs.“

„Normalus žmogus, važinėdavom, dirbdavom. Normalus. Ką aš galiu apie jį pasakyti.“

„Dukrą turi, gi atimta iš jos dukra, pas tėvuką gyveno."

Sugyventiniai vietiniams, panašu, buvo gerai žinomi:

„Jis biškį psichinis yra. <...> O ji neturėjo kur gyventi, na ir va. Išgėrė vieną kartą ir parsivedė jisai, o paskui jis pradėjo ją rakinėti. Jei ji išeina – jisai laksto, ieško, policijai skundžia. Šito reikėjo buvo ir tikėtis.“

Prokurorai Ukmergės teismo prašo sulaikytam 45-erių vyrui skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2021-04-07 23:20:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzdaryt iki gyvos galvos toki! Gyvulys... kaip zmonem dabar savo vaika laidoti. Niekada nesuprasiu is kur tokie antzmogiai atsiranda... ne tu sutrikiai gyvenima ne tu ir atimk!!! Verkiu uz mergina ir jos tevus.
Atsakyti
-13

V
Violeta
2021-04-08 05:52:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zmones zudo kaip kiaulius, suzvereje, svolaciui, duot kuo grieztesne bausme. Is kur tokie isgamos atsiranda.
Atsakyti
0

B
Blaivininkas
2021-04-07 22:17:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir be tyrimo aišku, kad kaltas alkoholis, kuriuo apdorotas įtariamasis, todėl nekaltas.
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų