Aiškėja daugiau aplinkybių, kodėl kirviu užpultas NMA specialistas

Alytaus rajone užpultas pasėlių tikrinti atvažiavęs Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistas. Vyras buvo mašinoje, kai atbėgęs kaimo gyventojas su kirviu ėmė talžyti mašiną. Išdužo stiklai, kirvis prakirto agentūros darbuotojui ranką, kuria jis dengėsi galvą nuo smūgių smailiu ginklu. Užpuolikas turi pasiteisinimą – specialistas į jo valdas įvažiavo be leidimo.

Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistas užpultas antradienio pavakare Alytaus rajone, Metelytės kaime. 62 metų vyras tikrino deklaruojamus pasėlius.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja daugiau aplinkybių, kodėl kirviu užpultas NMA specialistas

„Atliko kompleksinės paramos reikalavimo tikrinimą. Tai yra mėšlo ir srutų skleidimas šaltuoju metų laikotarpiu“, – sako agentūros atstovas Juozas Tamašauskas.

Tačiau prie tikrinamų pasėlių gyvenančiam Gediminui lipdukais paženklinta agentūros mašina pasirodė įtartina. 68 metų vyras supyko, kad niekas neprašė leidimo važinėti po jam priklausančia teritorija. Mokėjimo agentūros specialistas važiavo per vyrui priklausančią pievą. Šis esą išsigandęs gal vagys važinėja.

„Ko važinėja, ko važinėja? Ant kiemo atvažiuok. Sunku ant kiemo, o ne čia. Stovi ant kelio, paskui važiuoja. Ką žinau, ką jis mįslina ir kiek toje mašinoje sėdi. Teisus. Užtat, kad pažeista mano nuosavybė“, – pasakoja Metelytės kaimo gyventojas Gediminas.

Gediminas neslepia: vos tik pamatė jo privačia valda riedantį automobilį, čiupo kirvį, nubėgo prie agentūros mašinos ir liepė specialistui lipti lauk. Šiam nepaklusus, Metelytės kaimo gyventojas kirviu pradėjo kapoti langą.

„Aš jam sakau: išlipk, pakalbėsim. Na, gal jis išsigando to kirvio, teisingai. Nelipa. Aš – išlipk. Už durų patraukiau – neatsidaro. Taip, taip į langą vieną“, – teigia Gediminas.

Šoko ištiktas Nacionalinės mokėjimo agentūros darbuotojas rankomis dengėsi galvą.

„Jis pradėjo atgal važiuoti, o tas vyriškis smogė kirviu per tą langą. Išdaužė automobilio vairuotojo durelių stiklą. Prisidengė ranka veidą, kad nesužalotų ir sužalojo ranką“, – kalbėjo J. Tamašauskas.

REKLAMA

Dėl kūno sužalojimo policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Specialistą kirviu užpuolęs Metelytės kaimo gyventojas buvo neblaivus – nustatytas lengvas girtumas. Vyras taip pat parašė pareiškimą policijai – dėl įsibrovimo į privačią valdą.

„Įtariamasis taip pat kreipėsi į policijos pareigūnus, pranešdamas, kad po jo žemės sklypą važinėja asmuo su automobiliu. Jis galvoja, kad jo sklypą niokoja būtent automobilio padangos“, – sako Alytaus policijos atstovė Kristina Janulevičienė.

Už žmogaus sužalojimą Metelytės kaimo gyventojui gresia areštas arba kalėjimas iki vienerių metų.


Rašyti komentarą...
V
Va
2020-03-04 19:58:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neprotingas valstybės tarnautojas automobiliu išmindžiojo privačią pievą, prisišaukė bėdą.
Atsakyti
-6

V
Vaida
2020-03-05 16:50:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai ir padarė nes šiuo metu važineti po pievas ypač kai taip šlapia tai apsurdas palieka vežes o paskui tu jau tvarkykis tipo mes tikrinom. Jei bučiau buvus pirmadieni kai elektros tinklai tipo po laidais medžius pjovė tai bučiau ne tik kirvį pasiėmus atėjo i privatu kiema ir isšpjovė obelis kurios augo vos ne 80 metu nei klause nei domėjosi nei jos laidus siekė matyt irgi girti pjovė.
Atsakyti
-4

n
na
2020-03-05 05:53:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei kaip sako savininkas „kiemas“ buvo netoli, tai galėjo revizorius užvažiuoti, prisistatyti ir apžiūrėti, o ne slankioti kaip įtartinas tipas su neaiškiais tikslais.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų