naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiauliuose motina, įtarima, nužudė vos prieš kelias dienas pagimdytą kūdikį ir pati bandė žalotis. Policija ir prokuratūra plačiau įvykio visuomenei nekomentuoja, tačiau TV3 Žinioms pavyko sužinoti daugiau kraupaus kūdikio nužudymo detalių.

Šiauliuose motina, įtarima, nužudė vos prieš kelias dienas pagimdytą kūdikį ir pati bandė žalotis. Policija ir prokuratūra plačiau įvykio visuomenei nekomentuoja, tačiau TV3 Žinioms pavyko sužinoti daugiau kraupaus kūdikio nužudymo detalių.

REKLAMA

Apie nakties įvykius šalia esančiame bute prabilo kaimynės:

„Toksai, kaip dejuotų kažkas, bet nelabai aš susireikšminu, kai čia nėra problemų mūsų laiptinėje.“

„Vaikutis negyvas, per radiją girdėjom. Tai gal iš mūsų buto?“

„Facebook'e skaičiau, kad mama nužudė kūdikį šešių dienų. – Nejauku tikriausiai? – Man tai net kojos dreba.“

Daugiabučio gyventojai pasakoja girdėję šurmulį, kai juos pažadino atskubėję pareigūnai:

„Nieko negirdėjau, tik policija skambino į duris prieš 6.“

„Skambina į duris ir čia, ir ten, tokie du vyriškiai, su prožektoriais lakstė juodai apsirengę. – Nemoka užsidegt šviesos, nežino, tai su prožektoriais.“

REKLAMA

Prokuratūra pardėjo iki teisminį tyrimą dėl mažamečio nužudymo, o įvykio detalių visuomenei nepateikia. 

„Šiuo metu kūdikėlio mirties priežastis dar nėra aiški, į šį klausimą pavesta atsakyti teismo medicinos ekspertams. Kol kas pranešimų apie įtarimą įteikta nėra, sulaikytų asmenų taip pat nėra“, – komentuoja prokurorė Laimutė Martinavičienė.

REKLAMA

TV3 Žinioms pavyko sužinoti daugiau šios nelaimės detalių. Nežinomu norėjęs likti šaltinis pasakojo, kad, pirminiais duomenimis, kūdikis buvo paskandintas kibire. Tai, kaip manoma, padariusi 24-erių motina bandė žalotis. Medikus iškvietė bute, kitame kambaryje, buvęs vyras.

Kaimynai sako, kad šeima buvo rami ir tvarkinga:

„Ji pas mane vieną kartą buvo, pusę metų ar daugiau nei prieš metus, pasiskambino į duris vakare, kažką norėjo į sieną gręžti. Ji tokia jauna, sakau, žinoma, be problemų. O šiaip, kad susitikus, kad aš einu namo ir jie, tai per du metus, gal tik tris kartus.“ 

REKLAMA

„Čia kariškis toks gyvena, vaikinas toks ateina, taip su uniforma lygtais. – O žmona jo ar draugė? – Kartais matydavau ją, bet dabar nemačiau. – Nepastebėjote, kad laukiasi vaikučio? – Ne, nepastebėjau.“

Žalotis bandžiusi moteris išvežta į ligoninę, apie jos sveikatos ir psichinę būklę ligoninė taip pat detalesnės informacijos neteikia.

„Ši pacientė yra atvežta į priėmimo skubiosios pagalbos skyrių ir patalpinta į stebėjimo poskyrį. Pacientei yra suteikta reikiama skubi pagalba ir atliekami reikiami tyrimai. – Pacientė patyrusi ir psichologinę traumą, kokia jos būsena? – Atliekami tyrimai, psichologai taip pat turi atlikti tyrimą jos“, – teigia Šiaulių ligoninės atstovė Zita Katkienė.

REKLAMA
REKLAMA

Nepatvirtintais duomenimis, kūdikį nužudžiusiai motinai galėjo paūmėti pogimdyvinė psichozė, tačiau diagnozę dar turi patvirtinti ekspertai. Už mažamečio nužudymą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo aštuonerių ar net iki gyvos galvos.

Kaimynai nepamiršo ir kito įvykio – šalia jų namo esančiame devynaukštyje buvo nužudyta penkiolikmetė, susukta į kilimą numesta prie šiukšlių konteinerio.

Psichologinės pagalbos telefonai:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų