Stebuklas Panevėžio rajone: po sprogimo moteris liko gyva, per nelaimę vaiko nebuvo namie

Vidurnaktį nugriaudėjęs sprogimas daugiabutyje Panevėžio rajone iš lovų išvertė kone visą Žibartonių kaimą. Bute sprogus naujam šildymo katilui per stebuklą liko gyva namuose miegojusi šeimininkė. Prabudusi moteris iš nuolaužų išsikapstė pati.

Galingas sprogimas trijų aukštų daugiabučio viršutiniame aukšte nugriaudėjo šiąnakt po pirmos valandos nakties. Į orą išlėkęs kieto kuro katilas tiesiog sutrupino dvi buto sienas, išdužo langai, o iš baldų, namų apyvokos daiktų nieko neliko tik nuolaužos. Bute miegojusi šeimininkė tik per stebuklą liko gyva.

„Aš net nesupratau, aš net nejaučiau, kad ant manęs kažkas yra, kol aš nepradėjau lipti iš lovos, tada pajaučiau, kad aš pajudėt negaliu“, – sako buto šeimininkė.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stebuklas Panevėžio rajone: po sprogimo moteris liko gyva, per nelaimę vaiko nebuvo namie

„Aš įbėgau rėkdama į jos butą, pirmi žodžiai buvo, ar jūs gyvi. Stebimės tikrai. Džiaugiamės, kad išliko gyvi ir sveiki. Visą kitą, manau, atstatys, sutvarkys“, – pasakoja kaimynė.

Suniokotame bute moteris liko be nieko. Kartu su nukentėjusia kaimyne iš antro aukšto ji nuo pat ryto atskubėjo į vietos seniūniją prašyti pagalbos. Mat daugiavaikė šeima po sprogimo virš jų liko be šildymo – įtrūko kaminas, butą užliejo vanduo.

„Šalta, sparčiai krenta temperatūra“, – teigia kaimynė.

„Davėm šildytuvų, tai šeimai, kur būstas mažiau suniokotas, tai, o daugiau žiūrėsim, pagalbą teiksim“, – kalbėjo Krekenavos seniūnas Vaidas Kaušakys.

Namą sudrebinęs sprogimas iš lovų išvertė ir kaimynus. Kol atvyko ugniagesiai vyrai iš buto puolė lauk traukti katilą. Štai, ką pasakoja kaimynai:

„Ir smūgį, ir garsą pajutom, užlipom aukštyn ne kažką vaizdelis. Dvi sienos išgriuvo visiškai. Neįsivaizduoju, kaip liko gyva, gal spinta apsaugojo. Ten ta spinta užvirto taip.“

„Sprogo, čia net suvirpėjo. Visus pažadino visą laiptinę. Po to gaisrininkas atėjęs pabeldeno, ar pas jus čia viskas sveika, sakau, sveika.“

Seniūnas kaip ir kiti namo gyventojai stebisi laiminga nelaimės pabaiga. Mat moteris bute gyvena ne viena augina du paauglius sūnus. Bet nelaimės naktį bute miegojo viena.

REKLAMA

„Dievas mane myli čia tikrai, nes aš neįsivaizduoju, kaip iš tos krūvos išlindau ir be pasekmių. Man sekasi ir kad vaikas būtent tuo vakaru išėjo pas tėtį. Nes visa siena krito ant jo lovos“, – sako buto šeimininkė. 

„Ji kaip sapne sakė kad miego ir nesuprato, kas įvyko. Antras gimtadienis ir pati man sakė, kad Dievas mane myli“, – pasakoja V. Kaušakys.

Nukentėjusi moteris tikina, kad katilas vos prieš kelias savaites pirktas naujas. Kodėl nutiko nelaimė, aiškinsis ekspertai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų