Siuntų išvežiotojui vagystė kainavo darbą – nugvelbė išsvajotąją „PS5“ konsolę

„Amazon“ siuntų išvežiotojas Jungtinėje Karalystėje buvo atleistas iš darbo po to, kai pavogė naujos kartos „PlayStation 5“ konsolę. Socialiniuose tinkluose išplatintame vaizdo įraše matosi, kaip siuntų išvežiotojas sustoja gavėjo kieme, tačiau nuskanavęs prekę šią įsideda atgal į furgoną, o kitus paketus nuneša ir palieka prie durų. 

Vaizdo įrašą išplatinęs Oksfordšyro gyventojas socialiniame tinkle „Twitter“ rašė, jog tai buvo jo sūnui skirta šešioliktojo gimtadienio dovana. Jis buvo vienas iš laimingųjų, kuriam naujos kartos konsolę pavyko užsakyti jau jos pasirodymo prekyboje dieną.

Šiuo metu naujųjų įrenginių paklausa pasiūlą gerokai viršija visame pasaulyje, todėl konsoles Kalėdų laikotarpiu visame pasaulyje pavyks įsigyti tik nedaugeliui. 

Naujieji kompanijų „Sony“ ir „Microsoft“ flagmanai pasirodė kone vienu metu – „Xbox Series X“ išleistas lapkričio 10 dieną, „PS5“ – lapkričio 18-ąją.

Tačiau šiemet įsigyti populiariasias konsoles sunku visame pasaulyje – abu produktai buvo išparduoti iškart, o kai kurie pirkėjai socialiniuose tinkluose skundėsi konsolių negavę.

„Microsoft“ šią savaitę nurodė, kad „Xbox Series X“ konsolių rinkoje gali trūkti iki kitų metų balandžio. Tuo metu „Sony“ atstovai naujienų agentūrai „Reuters“ praėjusį mėnesį teigė, kad PS5 paklausa, vertinant pagal išankstinius užsakymus, yra „labai, labai reikšminga“.

Vagystės įrašą pamatykite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų