Pažvelgusi į buto balkoną mergina nustėro – po incidento bijo miegoti savo namuose

Merilando valstijoje, JAV, gyvenanti mergina savo namuose nufilmavo ją be galo išgąsdinusį incidentą. Savo šokį nufilmuoti ir juo socialiniame tinkle „TikTok“ pasidalinti norėjusi mergina vietoj to savo namuose užfiksavo nusikaltimą, po kurio net ėmė bijoti miegoti savo bute.

Vieną vakarą Hannah Viverette savo namuose nusprendė pašokti ir vaizdeliu pasidalinti „TikTok“. Tačiau vaizdelyje matyti, kad vos po kelių akimirkų Hannah ne juokais išsigando. Pažvelgusi į savo balkoną mergina tarpdury išvydo nepažįstamą vyrą. 

„Po velniais, kas tu? Prašau, išeik dabar“, – sakė Hannah.

„Ar tu mano draugė? Ar tu tuo tikra?“, – klausė merginos į jos butą įsiveržęs vyras.

Hannah griebė savo telefoną ir ėjo buto durų link. Vaizdelyje mergina užfiksavo ir balkone stovinčio vyro siluetą. Laimė, po kelių akimirkų įsibrovėlis išėjo iš merginos buto.

Vėliau žiniasklaidai mergina pasakojo, kad į jos butą pro balkoną įsiveržęs vyras iš pradžių šypsojosi ir tyliai kažką murmėjo.

„Jis laikė savo rankas kišenėse, o tai mane labai išgąsdino. Jis įsiveržė ir savo rankas laikė džemperio kišenėse. Aš išsigandau, kad jis turi ginklą“, – „Fox5“ kanalui pasakojo Hannah ir pridūrė, kad vėliau pasigedo kalėdinės girliandos, kabėjusios balkone.

Policija vėliau sulaikė Angelsą Moises Rodriguezą-Gomezą. Jam buvo pareikšti kaltinimai dėl vagystės, antrojo laipsnio užpuolimo, persekiojimo ir piktybinio turto suniokojimo. Hannah teigė, kad vyras gyvena netoliese, ji yra jį mačiusi, tačiau niekada su juo nebendravo. 

Nors vyras buvo sulaikytas, dabar jis jau paleistas ir laisvėje laukia teismo. 

Hannah teigė, kad ji iki šiol bijo miegoti savo namuose, todėl nakvoja pas pažįstamus savo kaimynus. Tačiau nauju vaizdeliu savo „TikTok“ paskyroje pasidalijusi mergina teigė, kad neleis baimei jos nugalėti.

Įsibrovimas įvyko lapkričio 22-ąją dieną, o socialiniame tinkle paviešintas nusikaltimo įrašas buvo peržiūrėtas beveik 32 milionus kartų. 

Savo akimis vaizdelį galite pamatyti siužete, esančiame straipsnio pradžioje, arba čia:


Rašyti komentarą...
a
antanas
2020-12-02 09:24:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip visada valdzia savo marke zino didinti mokescius eiliniams pilieciams turtingieji to nepajaus
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų