Pauliaus kelionė geležinkelio bėgiais nuo Vilniaus į Kauną šokiravo tarnybas – gresia bauda

Jauno vaikino kelionė geležinkelio bėgiais nuo Vilniaus į Kauną ir net įamžintas gulimasis po traukiniu šokiravo tarnybas. Dėl jo mirtinai pavojingo elgesio šios pradėjo tyrimą ir grasina bauda. Tačiau aiškėja, kad adrenalino ištroškęs jaunuolis dažnai lenda ten, kur griežtai draudžiama. Įspėjame, vaizdai gali sukrėsti, o to ką išvysite – jokiu būdu nekartokite.

Į pavojingą kelionę geležinkelio bėgiais iš Vilniaus į Kauną leidžiasi Paulius Samoška. O įpusėjęs žygį žemaitis prasitaria turintis dar ir beprotišką svajonę: „Mano svajonė yra atsigult tarp bėgių ir kad traukinys virš manęs pravažiuotų.“

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaikino kelionė geležinkelio bėgiais nuo Vilniaus į Kauną šokiravo tarnybas

Netrukus jis demonstruoja, kaip galimai ir įgyvendina mirtinai pavojingą sumanymą: „Atvažiuoja traukinys, metu kuprinę į šoną ir pabandysiu.“

Ši trijų dienų adrenalino kupina kelionė bėgiais jam gali gerokai apkarsti, jau sulaukė atsakingų institucijų dėmesio, nors keliauninkas su jomis bendrauti nepanoro.

„Esam labai susirūpinę, matydami, kiek turi daug sekėjų Paulius ir jauni žmonės, net gal vaikai, stebi. Tikimės, kad jie to nekartos“, – sako transporto saugos administracijos atstovė Eglė Kučinskaitė.

Lietuvos transporto saugos administraciją vaikino elgesys šokiravo. Ji pradėjo tyrimą.

„Už tai, kad žmogus vaikšto draudžiamoje geležinkelio zonoje, vaikšto bėgiais, važinėja ir, jei jis neturi teisės to daryti, administracinė bauda yra nuo 60 iki 140 eurų“, – pasakoja E. Kučinskaitė.

REKLAMA

Taip pat aiškinamasi, ar ekstremalas tikrai gulė po traukiniu ar tik imitavo. Pats jis pamatęs koks kilo ažiotažas dievagojasi sumanęs papokštaut.

„Aš ten po tuo traukinu tikrai nelindau, aš eidamas sugalvojau, reikia padaryt nesąmonę tipo paprikolint. Tikrai niekam nerekomenduoju tokios kelionės, nes net negalima eiti bėgiais, yra draudžiama, tai čia reik ties tuom ir užbaigt. Tipo pavojinga atseit“, – teigia keliautojas Paulius Samoška.

Paprašytas paaiškinti tokio elgesio motyvus jis TV3 žinioms parašė mėgstantis netradicines keliones ir iššūkius. Tokių beprotybių jis įgyvendinęs ne vieną – štai be jokių apsaugų kopia į 238 metrų radijo anteną. O pačioje viršūnėje itin pavojingai laipioja ir gulinėja.

Tačiau TV3 žinių mestas iššūkis pasikalbėti apie jo beprotiškus pomėgius gyvai – ekstremalui pasirodė neįveikiamas.

Ir jei tokie rizikingi žygiai į įvairius objektus paaiškėja, tik jam pačiam juos paviešinus, tai einantį geležinkeliu keliauninką vis tramdo apsaugos darbuotojai.

Jis pats užfiksuoja kaip apsaugininkas perspėja apie pavojingą zoną ir gresiančią baudą. Tačiau adrenalino ištroškusiam keliautojui tai nė motais – tęsė 100 kilometrų kelionę bėgiais, keldamas sau mirtiną pavojų. Įmonės „Lietuvos geležinkeliai“ liko priblokšti.

„Mandagiai išprašytas ir paaiškinta, kad buvimas geležinkelio zonoje kelia tiesioginį pavojų jo sveikatai, bet tačiau į tai buvo nereaguojama. Traukinys negali staigiai sustabdyti, kaip automobilis, dalinai, kitas dalykas yra šiuolaikiniai elektriniai traukiniai, kurie laba tyliai važiuoja ir galima nepastebėti jo ir tapti nelabai gerų aplinkybių auka“, – kalbėjo „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas Rolandas Šlepetys.

REKLAMA

O tokių kaip Samoška yra ir ne vienas, kurie dėl populiarumo žiauriai rizikuoja. Užsienyje plinta sukrečiantys vaizdai, adrenalino ištroškę fanatikai – išties gulasi po traukiniais. O lietuvaičiai gi dažniau ropščiasi ant vagonų, jais šokinėja.

„Yra pasitaikę atvejų, kad važiuoja vagonuose, šokinėja iš vagonų, filmuoja, turim atvejį, kai pabėgių galvutėmis eina – atsiranda tokių, kurie nori nustebint tiek save, tiek kitus. Bet tokių atvejų netoleruojam“, – sako R. Šlepetys.

Specialistai griežtai įspėja – to nedaryti, tokie neapgalvoti triukai gali baigtis mirtimi ar sužalojimais. Prie geležinkelio būtina elgtis itin atsargiai, mat vien per porą metų ant bėgių žuvo septyni asmenys, dar šeši buvo sužeisti. Nubausta 16 piliečių.


Rašyti komentarą...
J
Jura
2020-09-26 11:24:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rimtu psichikos sutrikimu turintis zmogus.
Atsakyti
-5

S
Sakau
2020-09-26 11:25:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jam trūksta kelių varžteliu.
Atsakyti
-4

G
Gitara.Nusėdo
2020-09-26 11:33:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jau rugsėjo pradžioje rašė, kad "apkars", "gresia bauda" ir taip toliau, o apsirūkę žurnatutės toliau reklamuoja šį vaikį
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų