Miško takai Nidoje paversti asfalto atliekų sąvartynais

Prabangiausias Lietuvos kurortas, pasižymintis mažai paliesta ypatinga gamta, romantiški pasivaikščiojimai kopomis, saulės palydos prie jūros, rūkytos žuvies kvapas ir užburianti ramybė... Kai žmonės pavargsta nuo didmiesčių ūžesio, skuba į Nidą. Tokia Nida buvo dar prieš metus. O šiemet čia – triukšmingiau nei Palangoje. Apie netikėtus atradimus kurorte pasakos TV3 laida „Žalioji byla“.

Tarp poilsiautojų paspirtukų laviruoja sunkvežimiai, o vienoje iš pagrindinių gatvių dūzgia ekskavatoriai – vyksta didžiulė rekonstrukcija. Miško keliukais, kuriais seniau buvo galima tik pėsčiomis ar dviračiu pravažiuoti, dabar leidžiama net vilkikams važinėti!

Keli šimtai metrų Nidos miško takų vieną ankstų rytą buvo užversti... skaldytu asfaltu! Rekonstruojamos Taikos gatvės asfalto trupenų pripilta nesismulkinant, tiesiai ant medžių šaknų ir skruzdžių takų.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Miško takai Nidoje paversti asfalto atliekų sąvartynais

Kas leido Nidos miškų takus paversti asfalto atliekų sąvartynais? Viename iš raštų aplinkosaugininkams, Nidos gatves tvarkanti bendrovė rašo: „miško keliai suremontuoti (išlyginti) suderinus su Neringos savivaldybės administracija“.

Nidos meras Darius Jasaitis sako buvęs patikintas, kad smulkintas asfaltas – ne atliekos, o puiki statybinė medžiaga. Meras pripažino – buvo ieškoma pigiausio sprendimo.

Dešimtys tonų smarvės – tiesiai ant miško takelio! Kas svarbiau: pigus valdžios sprendimas ar unikali Nidos gamta?

Apie visa tai laidoje „Žalioji byla“ – sekmadienį, rugpjūčio 9 dieną, 11.00 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų