Vyras paliko sugyventinę netaręs nė žodžio: aš vergu nebūsiu

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri nori surasti kaip į vandenį dingusį savo mylimąjį. Alma pasakoja, kad su Žydrūnu susipažino per „Facebook“, o kartu apsigyveno jau po kelių pasimatymų. Po vyro mirties našle likusią moterį iš karto sužavėjo vyriškio iškalba ir jai parodytas dėmesys.

„Jis mažai rašydavo, daugiau skambindavo. Kalbėdavomės su juo per naktis telefonu“, – draugystės pradžią prisiminė moteris.

Pirmą kartą Žydrūną moteris pamatė per savo gimtadienį, kai šis nutarė ją aplankyti ir pasveikinti. Užsimezgus šiltiems santykiams pora nutarė apsigyventi kartu ir įsikūrė Almos namuose.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras paliko moterį netaręs nė žodžio: aš vergu nebūsiu

Visgi kaip greitai prasidėjo, taip greitai ir nutrūko Žydrūno ir Almos santykiai, o moteris liko su daugybe neatsakytų klausimų: kodėl vieną dieną Žydrūnas ėmė ir pas ją nebegrįžo?

Sykį apsilankiusi Žydrūno tėviškėje moteris į savo namus grįžo viena, o nuo tos dienos jos mylimasis prapuolė – neatsiliepė į skambučius ir neatrašė į žinutes.

Į „TV Pagalbos“ studiją atvykęs vyras atviras – pradėdamas gyventi su Alma tikėjosi visiškai kitokių santykių. Esą moteris jau nuo pirmų dienų pasirodė esanti netvarkinga ir nerūpestinga.

REKLAMA

„Atvažiavau visiškai į svetimą vietą, atidaviau visa dūšią, aš vergu nebūsiu… Aš noriu gyventi normaliai ir mylėti žmogų, o ne taip, kad pastoviai dirbčiau. Aš ne darbinis arklys“, – piktinasi Žydrūnas.

Vyrui taip pat nepatiko tai, jog Alma niekada nesistengė susirasti darbą.

Ar po pusmečio pertraukos vyras nuspręs grįžti pas savo buvusią gyvenimo sugyventinę?

Visą pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų