Praktiškas patarimas padės atšildyti mėsos gabalą vos per 5 minutes

TV3 televizijos žaidime „galvOK“ šeštadienį virė atkakli kova tarp dviejų Lietuvoje puikiai žinomų operos solistų – Merūno Vitulskio ir Rafailo Karpio. Laidos metu abu žinomi vyrai išgirdo klausimų, kurie puikiai parodo, kaip šiems veikliems vyrams sekasi namuose atlikti įvairius buities darbus ar suktis virtuvėje.

 Praktiškas patarimas padės atšaldyti mėsą per 5 minutes

Kartu su Marijonu Mikutavičiumi vienoje komandoje žaidęs M. Vitulskis pasirinko klausimą apie didkespsnius. „Matosi, kad labai mėgstu maistą, tai gal man tie didkepsniai tiktų“, – savo pasirinkimą argumentavo Merūnas.

Jis turėjo atsakyti į klausimą, kaip galima per 5 minutes atšildyti užšaldytą didkepsnį, tačiau sukauptų žinių apie maistą šioje situacijoje nepakako. 

REKLAMA

Smagią diskusiją, kaip atšildyti mėsą, žiūrėkite:

Paaiškėjo, kad atšildyti mėsos gabalą galima turint du metalinius puodus. Tereikia vieną atverstą metalinį puodą padėti ant stalo ir ant jo uždėti didkepsnį. Antrą puodą reikia dėti ant didkepsnio viršaus ir į jį įpilti vandens. Puodų metalas iš didkepsnio ištrauks šaltį ir perduos jį vandeniui. Jau po 5 minučių didkepsnis bus atšilęs.

Tuo tarpu R. Karpiui kliuvo klausimas apie vandenį ir kaip jį galima greičiausiai išpilti iš butelio.

Paaiškėjo, jog norint tai atlikti, tereikia pasinaudoti paprastu triuku. Kad skystis greičiau išstuštėtų reikia butelį sukti ratu centrifugos principu.

Smagią diskusiją apie vandenį žiūrėkite:

Kiekvienoje „galvOK“ laidoje dalyvauja po dvi komandas, kurios tarpusavyje varžosi ieškodamos atsakymų į žaidimo vedėjo užduotus klausimus. Kiekvieną komandą sudaro kapitonas, jo kviestinis svečias (aktorius, muzikantas ar kitas žinomas asmuo) ir palaikymo komanda, kuri gali padėti savo kapitonui laimėti dvikovą. Žaidimo azartą dar labiau kursto piniginis prizas – komandos už teisingus atsakymus gauna taškus, kurie konvertuojami į eurus, taigi, laimėjusi komanda gaus piniginį prizą.

„galvOK“:

- šeštadieniais 19.30 per TV3 televiziją ir portale tv3.lt

- darbo dienomis 9.00 val. per „Power Hit Radio“

- darbo dienomis 16.30 val. portale tv3.lt

„galvOK“ – geros emocijos garantuotos ir žaidžiantiems, ir stebintiems žaidimą!

NAUJAUSIĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų