Rašyti komentarą...
Narkotikų atlaisvinimas, vienalyčių santykių įteisinimas, o juokingiausia bendri tualetai, atsikeliu ir nežinau šiandien aš vyras ar moteris su kuo čia į tualetą nuėjus, o kur normalių žmonių teisės? Baisiausia kad tai teisiškai nori įteisinti-valdžia, Dieve saugok, tikra Sodoma ir Homora, o jos priešaky garbanė ir jo kolega su stringais.
Kas cia per užsakytas briedas??
Nesakau jog narkotikai ira gerai.Jie ira blogis, kaip ir cigaretės su alkoholiu!Viskas priklauso nuo žmogaus kaip jis, jo organizmas reaguoja.O šis straipsnis tai pasakėlės, kaip ir dauguma šioja info priemonėja.
Zinai,kad save stipriai žudai bet visvien taip darai,tai kas sulaikys?
Idiotų valdžia
Jokios logikos tuose tokiuose sprendimuose nėra. Juk jau yra aiškios tendencijos, kad kaip mažėja alkoholio vartojimas lygiagrečiai auga narkotikų naudojimas. Tai mes dabar tarsi dar labiau paskatinsim tą vartojimą. Kas ta bauda? Niekas, susimoki ir toliau šnioji, gali ir nemokėti, kaip čia ta moteris pasakoja. Ką tau padarys jei tu neturi jokio turto ar pajamų??? Kitas momentas yra tas, kad kas liečia narkotikų vartojimo apimtis tai Lietuvoje dar nėra taip blogai, tai kurių galų viską keisti ir keisti taip kad tik dar blogiau būtų. Ir pabaigai manau reali laisvės atėmimo bausmė tikrai yra gera atgrasymo priemonė.
@Darius Tai kodel sita "Agne" nebuvo atgrasyta visus 10 metu?
@Darius Dar pasiulymas jaunuolius kurie alaus nusiperka neturedami dar tam teises pasodint bent metams, nes girdejau prie jo irgi priprantama, sedes ant alaus po to ir daugiau nei 10 metu, vairuos girti oj. Sodinam ir atgrasysim
@Paulius O tai 50 euriukų bauda atgrasys labiau?
Armonaite paskaityk ka vartoje-raso ,atsipeikek moteriske greiciau tu dingtum is to seimo ,pabaisa ,pagailek jaunimo
@Jo Šitą šalavą reikia vyti iš seimo kaulides. Laikas kelti baudžiamąją bylą.
Žmogus pasakys-"Juk nieko blogo rūkyti kanapes ar išgerti alkoholio!"..."Aš stiprus žmogus ir pilnai galiu save kontroliuoti !"...Bet koks narkotikas veikia smegenis.Vienam jokių padekmių,kito smegenys reikalauja dar ir dar pasitenkinimo.Ir negali sustoti,nes smegenys sugalvos šimtus būdų ,kad gautų pasitenkinimą.Žmogus kovoja ne tik su narkotiku,bet ir su savimi-savo smegenimis,kurioms reikia vis stipresnio dirgiklio.Tokiu būdu žmogus iškrenta iš visuomenės socialinio gyvenimo,tampa visuomenės našta,visuomenė praranda kuriantį žmogų,darbuotoją,tėvą,sūnų,motiną,dukrą.Laikinas, trumpas malonumas ilgam sudaužo gyvenimus.
@Oi Visur galioja darvino desnis islieka stipriausi kazkam mlonumas ryti hamburgerius nuo to nutunka ir myrsta...tik nesuprantu kodel as del ju turiu kazko atsisakyti
@A tu gali neatsisakyti ir sedeti cypėje ar beprotnamyje jau dabar, nes proto juk nėra

Skaitomiausios naujienos
Į viršų