VMI: daugiau nukentėjusių verslų galės gauti subsidijas

Valstybės subsidijos individualioms įmonėms, mažosioms, komanditinėms ir tikrosioms ūkinėms bendrijoms nuo šiol bus apskaičiuojamos ne tik pagal 2019 metais sumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM), bet ir pagal jų savininkams, nariams ar dalyviams sumokėtas išmokas ir už jas mokėtiną GPM. 

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) pranešė, jog subsidijų mokėjimo aprašas papildytas dar viena nuostata, jog iki 2019 metų spalio pabaigos įsteigta nukentėjusi įmonė, nuo tų metų lapkričio iki 2020 metų sausio pabaigos (jei pagrindinė veikla apribota po 2020 metų lapkričio 30 dienos, tuomet nuo  2019 metų gruodžio 4-osios iki 2020 metų sausio 31 dienos) negavusi pajamų, taip pat galės pretenduoti į subsidiją, jei už 2019 metus mokėjo GPM. 

Nuo trečiadienio savarankiškos įmonės atnaujintą paraiškos formą jau gali pateikti VMI, o nesavarankiškos tai galės daryti nuo balandžio 12 dienos.

Į subsidijas gali pretenduoti įmonės, kurių apyvarta smuko bent 30 proc., o bendra pagalbos suma negalės viršyti 200 tūkst. eurų per pastaruosius trejus metus, arba 100 tūkst. eurų – jei tai krovinių vežimo automobiliais veikla samdos pagrindais arba už atlygį. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų