Rašyti komentarą...
Pagal ką skirs baudą nuo 30 iki 90,pagal akių spalvą ?Ar palieka pareigūnam skirt baudą ,kuri priklausys nuo pareigūnų nuotaikos ?
@Senjora Metų bėgyje neprasižengus bauda minimali , prasižengus didėja. Pakartotinai bauda maksimali.
Jie statis kameras , greičio matuoklius o mes jas geriausim. Yra daug priemonių jas naikinti.
Kurioje totalitarinėje valstybėje įrengta tiek įvairios paskirties sekimo kamerų?
@Laisvė net trykšta Anglijoje pilna -užsirauti nėra problemų
Sausio mėn kaip tik dviračiu ir paspirtukų kontrolė labai naudinga gal geriau vasaros mėnesiais tikrinkit šias transporto priemones....ir ne nuo greičio matuoklių pradėkite, o nuo tinkamų ir pritaikytų kelių pagal ES standartus visgi mes sąjungoje esame. Reikalauja saugaus greičio tiek pesčiuju atveju tiek transporto atžvilgiu, bet perėjos apšviestos su žvakutėmis taupoma ant saugumo, pagrindiniai keliai tragedija net nekalbu apie daugiabučių keliukus.
@Pilietis Tragedija tu, LT keliai 37 vietoj pagal pasaulini keliu indeksa.
@Keliautojas laiku Norėčiau pamatyti lentelę kur parašyta taip
Iškrypėliai
Dar pagasdinkite kaip į miestus draus įvažiuoti po dviejų metų...... Kaip konservatiniai pasirodo, taip naujas prekybos centras mieste, gali is juoko nukristi furas skaičiuodamas......
teisingai, kiekvienam po kamerą po subin
teisingai, kiekvienam po kamerą po subin
Kaip kitaip Lietuvoje užtikrinsi kad ateitų gerovės valstybė. Ir kiekvienam policininkui - po lituoklį, kad galėtų prasižengėlius pačirškinti. Taip gerovės valstybė ateitų dar greičiau.
Grįžau iš Italijos.Nemažai teko pavažinėti po Romą ir aplink.Buvau Ceccane ir frejene.Nemačiau avarijų.Retai kur mačiau kamerų.Vairuotojai posūkių nerodo.Persirikiuoja kaip nori.Apie greičio viršijimą nerašau,kadangi visi važiuoja toki greičiu,kad netrudytų kitiems eismo dalyviams.Važiuoja ir 140 ir 150.Va taip.Ir jie nesiskundžia,kad trūksta kamerų.
Kaune jau keliai atsirado, kad matuoklius irengineja????
@!!! Pavydas ,,bambą graužia"? :)
Dabar daug veikėjų kurie tamsoje arba lyjant važiuoja visai be šviesų, o kiti naktį važiuoja su dienos šviesom, mergos džipuose apskritai jokių taisyklių nežino, gal ir nesimokė..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų