Vilniaus oro uoste nusileido pirmasis keleivinis lėktuvas

Vilniaus oro uoste po daugiau nei mėnesį trukusios kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos penktadienio naktį nusileido pirmasis keleivinis lėktuvas, atskridęs iš Rygos.

29

„Nusileido“, - BNS sakė tris šalies oro uostus valdančios valstybės įmonės Lietuvos oro uostai atstovė spaudai Indrė Baltrušaitienė.

Latvijos oro linijų bendrovės „Air Baltic“ lėktuvas Vilniaus oro uoste nusileido iškart po vidurnakčio. Pirmasis lėktuvas iš sostinės oro uosto pakils ankstyvą penktadienio rytą - Lenkijos aviakompanijos LOT lėktuvas skris į Varšuvą.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako atidarymas

Ketvirtadienį Vilniaus oro uostas atnaujino savo veiklą po 35 dienas trukusios kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos. Rekonstruojant taką buvo pakeista senoji danga ir sutvirtinta skrydžių juosta, įrengtos naujos lietaus surinkimo ir drenažo sistemos, rekonstruota žiburių sistema. Darbus atliko latvių „A.C.B.“ ir lietuvių „Autokaustos“ įmonių konsorciumas, darbų vertė - daugiau kaip 18 mln. eurų.

Oro uosto vadovybės teigimu, paskutinį kartą prieš du dešimtmečius rekonstruotas takas buvo smarkiai nusidėvėjęs ir artėjo prie avarinės būklės.

Dėl tako rekonstrukcijos nuo liepos 14-osios į Kauno oro uostą iš Vilniaus 35 dienoms perkelta didelė dalis skrydžių. Per šį laiką Kaune buvo aptarnauta apie 370 tūkst. keleivių ir apie 3,5 tūkst. skrydžių. Po Vilniaus oro uosto atidarymo Kaunas sugrįš prie įprastinių keleivių ir lėktuvų srautų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų