Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O atrodė protingas vyriokas.
Ką dar liko keisti? Lytį...
Lt butu tike Optima Linija, kadangi jau anglu dzentelmenu patapo, tai Well Donu galejo persikrikstit
Numa numa je, dragon sta din te :)
Numa numa je, dragon sta din te :)
Dragon sta din te
Susilietuvino.Kam lietuviui slaviška pavardė?
@nezinantis Čia jau antras keitimas, jau keistoka
gabalas//////////
ar tikrai jis yra vienas turtingiausiu Lietuvos zmoniu? Tai kad rase, kad jis dabar Anglijoje. Gal tada reiketu rasyti, kad tai yra vienas is daugelio turtingu Anglijos zmoniu?
bybi tegul pasikeicia, tada jau bus max
@dar AR TAIP PARAŠYDAMAS GALVOJI KAD TAPAI GENIJUM.TIKRAI NE,
TAPAI TIK....
beliko lyti pasikeisti ir bus visas kmplektas
@TAIGI Kodel teip galvojat
Galia numa negelbėjo kultūros lietuvai paziurekit pranas kiznis daug skulptūros aprūpina ir pirko valdovu rūmams paveikslų ir kitu kuriniu kaip mykolas zilinskas atydave dova lietuvai praturtina kultūros kiti verslininkai padeda kultūros paveldo o numa milijardierius ar jam gaila padovanot koki gera kurini valdovu rūmams jau europos ar amerikos verslininkai mecenatų dėka jie dovanoja savo valstybėms kultūros vertybes kiti ikurė muziejus galerijas .gaila numa yra kitoks
@Taip ar pats susigaudai, ką parašei??
@Taip nevėlu kol gyvas?Gal dar padovanos?
@nezinantis Kažkokia Lenkijos milijardiere verslininke esant gyvam padovanojo muziejui meno kūrinių rembranto pikasco manet dali van deyko sagalo ir kitu garsu autoriu kuriniu verslininkė dabar yra miręs o atmintis liko jos vardas ir lenkams pavyko gauti mecenatų dėka praturtina kultūros lobyna ir garsina pasaulio akyse o numa nieko nors koki kultūros lobyna lietuvai galėtu padovanoti ar gaila jam nors koki gera kūrinių padovanoti.
@Taip Kazys varnelis padovanojo ir ikure savo muzieju Vilniuje kiti mecenatai dovanojo kuriniu lietuvai o garsiausių stai mykolas Žilinskas ir pranas kiznis dar is amerikos agentas lietuvis Henris lazaris gaidis už puse milijono padovanojo lietuvai sukaupta pavelda o milijardierius numa nežinomas mums gaila jis myli tik pinigus ir i kapus jis zada isinesti bus labai laimingas
@Taigi Džiazo muzikantas būgnininkas tarasovas padovanojo lietuvai savo sukaupta kuriniu ir atydave radvilų rūmuose ikurtas protesto menas jų verte dydele.numavicius numa padovanojo maxima su kainomis ir vergu darbuotojų už centus art.


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų